Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az alkohol segíthet a gyorstüz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alkohol segíthet a gyorstüzelésen?

Figyelt kérdés

Ritkán iszom de tegnap este sikerült jól berugnom. Kicsit már úgy éreztem hogy hányni fogok ezért leültem a vécére. Nem tudom miért de nagyon kanos lettem és kivertem. Még sose vertem részegen furcsa is volt mert ugyan a farkam kőkemény lett de ahogy vertem konkrétan nem éreztem semmit. Legalább 2 percen keresztűl folyamatosan vertem olyan gyorsan ahogy tudtam miközben nagy mellekre gondoltam.

Ez a folyamat normál esetben kb. 1 perc lenne de most vagy a duplája volt. Természetesen ilyen állapotban nem tudnék szexelni csak kíváncsi vagyok hogy másoknak mi a tapasztalata.



szept. 1. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Legfeljebb csak a cél eltévesztését segíti elő.
szept. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Például ha úgy berúgsz, hogy csak reggel veszed észre, hogy annyira részeg voltál, hogy egy kövér öregasszonnyal töltötted az éjszakát, akkor az a későbbiekben elég hatásos lehet, mert elég lesz csak rágondolnod és máris nem fogsz hamar elsülni.
szept. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Részegen nehezebben mész el, szóval igen. Én fiatalabb koromban számtalanszor dugtam részegen és teljesen működött a szerszám, de volt, hogy egyáltalán nem tudtam elélvezni.
szept. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha sikerül úgy belőnöd az alkoholszintet, akkor igen, viszont ha a kelleténél jobban berúgsz, akkor fel se fog állni.
szept. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Gyakorolj holtponton, esszo könyvet ajánlom.
szept. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Igen. És emellett a gátlásokat is segít legyőzni picit, sokkal jobb így szexelni, a csajoknak is amúgy.
szept. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Amit kihagytam az 5-ös hozzaszolasomból:


Le lehet pontozni. Ideiglenesen lehet az alkohol a megoldás, de az egészségre ártalmas. Lehet ideig-óráig segít, de neked kell legyőznöd a holtpontodat és gyakorolnod. Gondolk bele, hosszútávra akarsz javítani, vagy rövidtávra?

szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
1-2 pohár engem ellátott,és oldja a gátlásokat! Amikor mondjuk már nagyon részeg vagy,akkor van h éppen nem élvez el könnyen a pasi..tehát nem megoldás mindenkinek
szept. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Nekem az alkoholtól volt olyan, hogy elélveztem és utána is kemény maradt és megszakítás nélkül tudtam dugni a második elélvezésig. Kb 2-3 alkalommal volt ilyen életem során mindig alkohol hatása alatt, amúgy más esetben elélvezés után mindig lelankad és kell várni 15-20 percet, hogy újra működjön.
szept. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
50%
Én egyszer részegen elaludtam a pinán. D
szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!