Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez már mennyire durva? Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már mennyire durva? Nem látom nem hiszem el?

Figyelt kérdés
Házibuli, s rengeteg alkohol. Elő került egy üres alkohol üveg, adott volt az üvegezés. Elsőre csak puszik, később pedig vetkőzések. De amikor lány kényeztette szájjal a testvérét? Az már azért elég durva? Mi a ti véleményetek? Nem látom nem hiszem el.

aug. 21. 11:38
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
😂😂😂😂 szerintem ezt ne mondd el senkinek.
aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Borsodi szitu.
aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

Mi a véleményem.

Őszintén mondom, így 51 évesen úgy részt vennék valami hasonlóban.🤯

aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azert kivancsi lennek mennyi idosen..
aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
9%
Barna bőrűek? Mert akkor tényleg borsodi szitu ahogy a hölgy írta.
aug. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
89%
#2, #5: Borsodi szitu, borsodi szitu... blablabla... az mennyivel elfogadottabb, ha valaki totál beb#szva tör-zúz és agyba-főbe veri az egész családot, vagy éppen gyújtogatni kezd az utcán, vagy betör néhány szélvédőt? Nahááát... történt valami nem éppen szokványos, ebbe azért gondolom ti sem haltok bele... mellesleg a "borsodi szitu" jellegű makákók a legkevésbe sem szokták ismerni az üvegezős játékot, ergo nem jellemző rájuk az üvegezős játék...
aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem borsodiak. S kicsit elszomorít hogy ilyen rasszista emberek vannak itt.
aug. 21. 14:24
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzem ezt akkora drámának.

Sok mindent bevállal az ember pia hatására.

aug. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
15%
Bocs. De egy normális fehér ember ilyet nem csinál.
aug. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kb 10 éve én is szemtanuja voltam egy hasonló esetnek, diák sporttábor, nem üvegezés, de vmi más hasonló játék volt, már nem tudom, mikor mindenki meztelen volt, csaj huzigálta fiú tesójának és utána egy másik lány is. Izgalmas volt, mi is huzgáltuk a sajátunkét. Nem voltunk már szomjasak.
aug. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!