Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként lefeküdnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként lefeküdnétek egy valamelyest kiszolgáltatott állapotban lévő nővel?

Figyelt kérdés
Nem provokációnak szánom a kérdést, mert én jóhiszeműen azt feltételezem, hogy a legtöbb férfi nem ilyen, de egy barátnőmmel volt "vitám" ebben a témában, és szerinte egy férfi mindig élni fog a lehetőséggel, ha egy olyan nővel találkozik, aki világát sem tudja (mert mondjuk annyi alkoholt ivott, vagy esetleg más szereket fogyasztott). Elsősorban olyan helyzetekre kell gondolni, ahol nem a barátnőtökről van szó, lehet ismerős vagy idegen is "ízlés" szerint, feltételezve, hogy tetszik nektek és éppen szinglik vagytok.

márc. 15. 05:09
A kérdező szavazást indított:
Igen, az sem tartana vissza, ha nem lenne eszméleténél. Magáért felel, neki kellett volna ismernie a határait/nem hagyni felügyelet nélkül az italát.
Ha eszméletlen lenne, akkor nem, de erőteljesen ittas állapotában (tántorog, félrebeszél, émelyeg, talán emlékezni sem fog másnap) rámozdulnék.
Legfeljebb akkor feküdnék le vele, ha enyhén/mérsékelten lenne ittas, tehát mérlegelésre és akaratnyilvánításra képes állapotban lenne.
Ha tudom, hogy bármit is fogyasztott, inkább nem kockáztatok, véletlenül sem akarom, hogy megbánás legyen belőle.
Csak párkapcsolatban szexelek, úgyhogy tárgytalan.
39 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tud magáról akkor persze hogy nem. Egyébként is csak akkor ha azt érezném, hogy én is tetszem neki, nem csak ő nekem.
márc. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem tud magáról lehet akárki az erőszak. Volt fadarab exem, nem is tudom elképzelni azt a helyzetet, hogy ezt tudnám élvezni.

Szexeltem már összekötözött nővel, de az más kategória.


Olyan esetben sem szexelnék kiszolgáltatott nővel aki mondjuk lelki, vagy anyagi biztonságért szexelne. Tapasztalatból mondom.

márc. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Ha szabad akaratából van kiszolgáltatott helyzetben és nyilvánvaló, hogy akarja, hogy így történjenek vele dolgok, akkor feküdnék le vele. Pl. ha ő maga kéri, hogy kötözzem ki és így dugjam és szopassam meg, akkor örömmel megtenném, mert nagyon bejön az ilyen.
márc. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%

Ha nem volna eszméleténél, akkor az életéért aggodnék, segítséget hívnék.

Ha csak részeg lenne, akkor segítenék neki ovatosan biztonságosan tántorogni, és közben nyilván meg kellene fognom, hogy megtartsam.(alaposan letapiznám)

:)))

Mást nem csinálnék vele, legfeljebb remélném, hogy félrészegen majd, magától rámmászik, mert szomorú depresszios lenne, és szex által probálna valamilyen törödést, szeretetet kicsikarni belőllem.

:)))

márc. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Csak párkapcsolatban érzem kereknek, de ha egyedül maradnék, akkor is erős higiéniás fenntartásaim lennének egy-egy ilyen szituációban, meg azért nem túl vicces betegségekre is kiváló orosz rulett. A csököttek persze vígan ugranak bele, még nyomot is hagynak, lehessen már fejni a pénzüket az első kósza emlékkép nyomán...
márc. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas, és kisstílű ha egy férfi így éri, vagy tudja elérni a célját.
márc. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
Ha leitatod az nem erőszak... mondjuk ha nem, akkor is mondhatja hogy nemi erőszak...
márc. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem! Egyrészt mert ez visszaélés, és nem visz rá a lélek, de ha nem volna így, akkor sem, mert egy öntudatlanra ivott vagy mindenezett nő egyszerűen visszataszító. Leitatni meg senkit nem lehet, leinni magát tudja az ember. Ettől függetlenül kihasználni ezt tilos.
márc. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A közérzetemre is káros lenne és kétlem, hogy érdemi tudás felmutatására képes volna, pl hogy szopna abban az állapotban ? A kényeztetést sem élné meg úgy. Aztán, ha kitisztul, feljelent. Nem. Nagyon nem.
márc. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Volt ilyen. Lány barátom volt. Kettesben piáztunk. Nem terveztem ilyet. Már rendesen be voltunk rúgva, egyszer csak az ölembe ugrott lovagló pózban. Smarolni kezdtünk. Már csak akkor kaptam észbe mikor ölbevettem és bevittem a hálóba. Másnap reggel kicsit fura volt. De nem jött ki rosszul. 30F
márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!