Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok, ha a szexpartne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a szexpartneretek, akivel pár hete jártok össze ezt csinálná?

Figyelt kérdés

Pár hete járunk össze, nagyon jó a szex, többet nem akarunk egymástól de ilyen szexpartneri szinten nagyon jól megvagyunk. Tegnap szexeltünk, eléggé leizzadtunk a végére és mondta hogy menjek nyugodtan zuhanyozni, ő még wc-zni akar mielőtt letusol. Elkezdtem tusolni, pár perc múlva bejött, leült a kb 1 méterre levő wc-re és a szemem láttára elvégezte a nagydolgát. Mindent láttam, minden hangot hallottam, minden szagot éreztem. Szintén a szemem láttára kitörölte a fenekét és kiment. Nem mertem szóbahozni, csak szerintem volt fura? Nyilván a kakilás egy emberi dolog és intim kapcsolatban vagyunk, de azért ezt sokéves házasok sem egymas előtt intézik. (Elég sokat csináljuk kutyapózban, ahol nyilván látom a s*gglyukát, de ezután nem tudom mennyire lesz gusztusom hozzá)...


28F/27L



szept. 1. 09:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
34%

20as akkor kinyitja a száját,hogy sos és a zuhanyzó fél ahogy tudja,elhagyja a fürdőt. Maholnap 30 éves nő gondolkozhatna.

Szerintem ez undorító, az intimitás rombolója. Nem lennék senkije ennek a csajnak,egy utolsó proli.

szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
80%
Nekem kifejezetten jólesne mert akkor az azt jelenti hogy szeret engem.
szept. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!