Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktam hallani, ahogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktam hallani, ahogy a szomszédbsrác elélvez a szobájában, amukor maszturbál. Szóljak neki szerintetek, ha találkozunk?

Figyelt kérdés

aug. 25. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem pereld is be
aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Ennyire hangosan csinálja? Hát, fordított helyzetben engem nem igen zavarna ha egy nőt hallanék elélvezni. Vagy esetleg te férfi vagy? Hogyha annyira zavar, hát nem tudom hogy vajon mit lehetne neki mondani, nagyon nehéz helyzet.
aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Inkább segíts neki
aug. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha tetszik neked, ha szimpatikus akkor ismerkedj meg vele!
aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Inkább az a kérdés, hogy te akarod-e tudatni vele, hogy hallani szoktad. 😉 Amúgy meg mit mondanál neki, ha összefutnátok a folyosón vagy a lépcsőházban? 🙄
aug. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Tetszik neked? Hány évesek vagytok? Ne félj tőle, nem harap!
aug. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Csaj vagy?
aug. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Ha nagyon nagyon zavar, es ennyire athallatszik. Kopogj at. Vagy elvezz el te is hangosan xd

Maximum ha tenyleg elviselhetetlen becsengethetsz, hogy tul hangos, de ez igazan rajtad all.

aug. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Én is szoktam hallani a szomszéd srácot. Mindketten szinglik vagyunk, én néha küldök neki képet, aztán vagy én megyek át hozzá, vagy ő jön át hozzám 😂
aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
#9 A másik oldalon nincs egy üres lakás? :D
aug. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!