Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy nőt izgat ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy nőt izgat ha egy férfinek rengeteg ondója van? Sajnos nekem rengeteg jön és mindig feszéjezett a helyzet, hogy mennyire ítélik el a nők ezt. 38/F

Figyelt kérdés

júl. 30. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk a "mindig feszélyezett a helyzet" azt sugallná, hogy többször is voltál már nővel.. Viszont akkor meg nem kéne kérdezgetni mert tudnád.. Vagyis?
júl. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem hinném hogy nagyon zavarná őket, de tökmindegy, már bennevan, vagy rajta. :D
júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sok van, a feleségem szereti. Mondjuk ha a szájába élvezek mindig folyik mellette az összeset nem tudja lenyelni egyszerre
júl. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
En szeretem
júl. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg normális, egy evőkanálnyi kb.

Mégis volt így is, akinek ez is sok volt.

Szerintem nője válogatja.

39/F

júl. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Imádom ha sok spermája van a pasinak, számomra ez nagyon izgató, bárhová is élvez. A számba még nem élveztek annyit hogy ne tudtam volna mindet lenyelni.
júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Nekem izgató, ha valaki egy jó dugás után alaposan telecuccol. Szeretem érezni, hogy televagyok, síkos, meg minden

(Ja, nem kérek privátokat)

júl. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%

27 éves srác vagyok, akinek szintén sok cucc spriccel ki a végén, de szerintem te még nem voltál nővel (vagy kamu a kérdésed), ha "feszéjezve" érzed magad a nagy mennyiségű cucc kilövése után.

Én ugyanis még soha nem találkoztam olyan csajjal vagy nővel, akinek ne tetszett volna a szép méretű hímtagomból kilövellő sok cucc :D

júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 búzaszem ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy mennyi van, hanem, hogy a nő hová szereti kapni. Ha erre odafigyelsz, akkor mehet bármennyi, rendben lesz és nem ítél el.
júl. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!