Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A feleségemnek vannak nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemnek vannak nem átlagos dolgai. Kiváncsi vagyok bármelyik pont igaz e más nőkre is?

Figyelt kérdés

Nekem fura volt mert a korábbi tapasztalataim alapján egyik barátnőm sem volt ilyen. Kérlek írjátok meg bármelyik pontra, hogy voltatok már ilyen nővel, vagy ha nő vagy igaz e rád is a dolog?


1. Nem kell neki előjáték, akár rögtön be is tehetem ha szeretném.


2. Azt mondja jobb ha nincs mindig orgazmusa, mert az fenntartja a vágyat és gyakrabban kívánja a szexet. Velem szinte mindig van 1-2 és szerinte ezért kívánja kevesebbszer mint én. (Előző párjaival sosem élvezett el mindig).


3. Nem szereti a hosszú szexet (kb. 30 percnél többet) Sokszor kéri, hogy nyomjunk egy gyors menetet inkább, mert ahhoz van kedve (igaz sokszor fáradt is estére a gyerekek miatt).


4. Nagyon hamar van orgazmusa akár 5-10 perc után.


5. Ha esteleg eljutunk a 3 orgazmusig ott már szól hogy elég volt, mert nagyon kimerült benne, általában már 2 után szól hogy hagyjuk abba (inkább befejezi nekem orálisan).


Ok hogy minden nő más mint a többi, de ő gyakorlatilag mindenben az ellentéte annak ami a nagy könyvben meg van írva.



#orgazmus #előjáték #gyorsan elélvez
aug. 17. 00:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy a párod azert szexel veled, mert te akarsz. Elhiszemy hogy nem kényszeríted, de ő meg tudja, hogy nem korrekt, ha mindig visszautasít, csak borzasztó módon hárít.


Pl, hogy ritkán kívánja a szexet, ha van orgazmusa. De veled véletlenül mindig van orgazmusa, így ritkábban is kivanja, mint te.

Az orgazmushoz nagyon hamar elér - megjátsza, hogy fejezd már be. Ez volt az első gondolatom és később írod is, hogy már rád szól, hogy hagyjátok abba.

Gyorsmenetet is azért akar, mert nincs kedve bíbelődni veled.

Előjátékot is azért nem akar, mert nincs kedve az egészhez és úgy van vele, hogx inkább tedd be, gyorsan megjátsza az orgazmust, aztán szól, hogy fejezzétek be.

aug. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Elég bántó amit írsz, mert nyilván nem ismersz minket és azt hogy mennyire őszinte a kapcsolatunk. Mindent átbeszéltünk már sokszor ezek közül a pontok közül. Akkor volna igazad, ha ezek a dolgok nem így lettek volna már a kapcsolatunk elején. Azért azt lásd be hogy akkor nem jött volna hozzám feleségül és játszaná el az orgazmust több mint 10 éve ha úgy lenne ahogy te gondolod. Szóval szerinted a kapcsolatunk eleje óta eljátssza hogy ő korábban élvez el? Ez mennyire reális? De ha van ilyen nő aki egy életen át színleli és hozzá is megy ahhoz a férfihez az kérem írja le, nekem ez nem életszerű…

Azt elismerem hogy a rövidebb szexre főleg a gyerekek óta vágyik mert sokszor fáradt.

aug. 17. 01:19
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Hát igen, a férfiak azt hiszik, kétféle orgazmus van: hüvelyi és csikló.

A nők viszont tudják, hogy valóban kétféle orgazmus van: valódi és tettetett.

:-)

aug. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egyet kell vele értenem. Volt, hogy így viselkedtem egy kapcsolatban... pontosan amiatt, amit az 1. válaszoló írt.

Soha az életben nem vallottam volna be annak férfinak, hogy ez van, és minden másban tényleg nagyon őszinte volt a kapcsolatunk, és nagyon szerettem is, de ebben sehogy sem sikerült áttörést elérni vele. :/

Ugyanez angondolatmenet futott át az én agyamon is, amit a #1 írt és ugyanígy megerősítetted bennem is, hogy valószínűleg ez a helyzet.

aug. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ne szívassatok már tényleg nem játssza meg!! Ezt onnan tudom, hogy volt a gyerekek születése után egy időszak amikor nehezen tudott elmenni, inkább csak orálisan. Na akkor ott miért nem játszotta meg? Sőt a sok év alatt nyilván volt olyan szex is amikor baromira nem volt hozzá kedve és beismerte hogy csak a kedvemért ment bele. Na hát éreztem is a különbséget rendesen.
aug. 17. 01:28
 6/13 A kérdező kommentje:
#4-es az a kérdésem hogy az eleje óta megjátszottad magad vele? Mert annak mi értelme?
aug. 17. 01:31
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem szívatlak, és szerintem jobb, ha nem mászunk bele jobban, hogy szerintem mi miért lehet: meg vagy győződve valamiről, lehet, hogy igazad is van, úgyhogy egyezzünk ki abban, hogy sok véletlen egybeesés létrejöhet gyökeresen eltérő okok miatt.
aug. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Újraolvastam a kérdésem és próbáltam úgy mintha kívülálló lennék. Elismerem a felsorolás alapján nekem is megfordulna az a fejemben ami nektek.

Az a nagyon félrevezető hogy amiket összegyűjtöttem az nem az összes szexünkre jellemző. Van amikor tudunk hosszabban szexelni, mert van rá elég időnk. És igaz ritkábban, de kb 5-ből 1x ő kezdeményez. Múltkor pl szóvá tette, hogy már egy hete nem volt szex és most már csináljunk valamit mert nagyon ki van éhezve.

Ennek ellenére rá fogok kérdezni, hogy valaha színlelt e orgazmust velem. Kiváncsi hogyan reagál rá.

aug. 17. 01:45
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a legelején még spontán orgazmusom is volt vele, rögtön ahogy behatolt. Ettől baromi feldobott voltam és folyton kívántam, de később valahogy ellaposodott és nem is igazán jó technikával közelített hozzám, én is biztosan változtam, de a kéréseimre / finomabb jelzésekre nem reagált vagy egyáltalán vagy megfelelő módon nem, és így fokozatosan elcsesződött, én elkedvetlenedtem, feladtam, aztán újra igyekeztem felrázni magam és lelkesnek lenni, de nem igazán javult a helyzet. Az orális szex is szenvedős lett, de annál nem voltam hajlandó színészkedni, de hagyjuk is, nem volt egy sikertörténet...

Az egójának lehet, hogy jót tett és rövid távon a kapcsolatnak is (mert jó szeretőnek érezte magát, volt önbizalma), de hosszabb távon óriási öngól, gyerekek és kevés alvás ide vagy oda.

aug. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Az én feleségem is gyorsan elélvez. Nem szereti az előjátékot, alig érhetek hozzá a testéhez. Inkább beszélgetni, fantáziálni szeret közben és rögtön kéri, hogy dugjam be a farkamat. Utána nagyjából 3 perc és elélvez. Azután már teljesen elveszti a szexuális érdeklődését, én fejezzem be magamnak aztán irány mosakodni.
aug. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!