Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A feleségemnek vannak nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemnek vannak nem átlagos dolgai. Kiváncsi vagyok bármelyik pont igaz e más nőkre is?

Figyelt kérdés

Nekem fura volt mert a korábbi tapasztalataim alapján egyik barátnőm sem volt ilyen. Kérlek írjátok meg bármelyik pontra, hogy voltatok már ilyen nővel, vagy ha nő vagy igaz e rád is a dolog?


1. Nem kell neki előjáték, akár rögtön be is tehetem ha szeretném.


2. Azt mondja jobb ha nincs mindig orgazmusa, mert az fenntartja a vágyat és gyakrabban kívánja a szexet. Velem szinte mindig van 1-2 és szerinte ezért kívánja kevesebbszer mint én. (Előző párjaival sosem élvezett el mindig).


3. Nem szereti a hosszú szexet (kb. 30 percnél többet) Sokszor kéri, hogy nyomjunk egy gyors menetet inkább, mert ahhoz van kedve (igaz sokszor fáradt is estére a gyerekek miatt).


4. Nagyon hamar van orgazmusa akár 5-10 perc után.


5. Ha esteleg eljutunk a 3 orgazmusig ott már szól hogy elég volt, mert nagyon kimerült benne, általában már 2 után szól hogy hagyjuk abba (inkább befejezi nekem orálisan).


Ok hogy minden nő más mint a többi, de ő gyakorlatilag mindenben az ellentéte annak ami a nagy könyvben meg van írva.



#orgazmus #előjáték #gyorsan elélvez
aug. 17. 00:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
42%

10/10 es te meg el is vetted felesegul?

Meg is érdemled

aug. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
57%
Más prioritások voltak, nem a szex. Mivel már 20 éve együtt vagyunk, így tartósabbnak bizonyult mint sok más szex alapú kapcsolat.
aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
53%
Ismerős helyzetek, majdnem mindegyik volt nekem is, de más-más nőkkel. Mondjuk előjáték kellett, de egynél a simogatástól is nedves lett. Volt aki nehezményezte, hogy körözök közben "benne". Szerinte ezzel kitágítom a pináját. Na, tőle el is váltam... Volt aki 15 perc után reklamált, hogy miért nem élveztem már el. Pedig őt nagyon kedveltem, igazi szexbomba volt. Szóval ahány nő annyi b...ás
aug. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!