Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az nagyon gáz, hogy 40 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz, hogy 40 éves férfiként még szűz vagyok, vagy még valamennyi visszahozható?

Figyelt kérdés
Gyerekkori traumák, durva környezet mind otthon, mind a szocializáció során. Külsőre semmi gond nincs velem valóban objektív visszajelzések szerint. A farkam sem kicsi. Egyszerűen így alakult eddig.
aug. 23. 21:18
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

Szia! Én még csak 17 éves vagyok, úgyhogy rádhagyom, hogy mennyi figyelmet szentelsz a válaszomnak.

Kezdeném azzal, hogy szerintem ez nincs semmi szégyelnivaló. Nekem is rá kellet jönnöm arra, sajnos egy mérhetetlen hiba árán, hogy ez teszi a férfit férfivá. Nyugodtan lehet jönni azzal, hogy 17 évesen mi fogalmam van nekem a férfilétről, de én mindenesetre így gondolom. Szerintem a szakember segítsége mellet tudnád mondjuk könyvekkel is fejleszteni az önbizalmad és a lelkivilágod. Nem tudom, hogy mennyire megy az angol, de szívből ajánlom David Deidátol a "way of the superior man" című könyvet. Szerintem rendkívül jól sikerült mű és minden oldalát élvezettel olvastam. Ezen kívül ha már a nőkke jól kijössz, akkor én mindenképp elkezdenék próbálkozni. Minden félrement kapcsolatból fogsz tanulni, márha lesz. Lehet, hogy már az első telitalálat lesz. A gyerekhez lehet, hogy már egy kicsit késő, de ezt teljes mértékben rádhagyom. Összegezve, szerintem nincs semmi szégyelnivalód és szívből remélem, hogy rendeződnek a dolgaid. Lehet, hogy segíteni nem tudtam, de remélem legalább a támogató szavak jól estek. A legjobbakat kívánom!

aug. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"De, sőt, a vicc az, hogy lehetőségem annyi lett volna, mint a tenger..."


Nekem is sok lehetőségem adódott és nem éltem velük. 30 és 40 között vagyok félúton. A fejem tudnám a falba verni, ha visszagondolok a fiatalabb énemre. Annyit smárolhattam volna, szexelhettem volna nőkkel, akik adták alám a lovat. Se neked se magamnak nem tudok hasznos tanácsot adni, de a fiatalabb srácoknak igen! Lesz elég időd bánkódni az elszalasztott lehetőségek miatt. Marni fog rohadtul. Az elvesztegetett időt soha nem kapod vissza. Ne futamodj meg a lehetőségektől.

aug. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
11 és 12: hálásan köszönöm nektek. Minden jót kívánok.
aug. 24. 05:49
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Az a gáz, hogy ilyen kamukérdésejet irogatsz ki.
aug. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ezt mar buktad

A dugast 16-18 evesen el kellett volna kezdeni

aug. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!