Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire normális/átlagos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális/átlagos egy 40 éves férfinél?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, de a mai napig 10-ből 8x ha megölel, akkor merevedése lesz. Akár otthon vagyunk, akár boltban, akár nyilvános helyen. :D ez mennyire átlagos? Vagy kezdjek örülni, hogy nagy a potenciája? :D

27N


jún. 25. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Semminek nem tudsz örülni?! 🤣

Jobb lenne ha 10/8x nem állna fel neki??

Valószínűleg jó nő vagy! 😉

És 27 éves. Ő meg 40.

Nekem is felállna... 😁

jún. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy nem örülök :D csak furcsa, eddig egyik exem sem volt ilyen kb 1 év letelte után.
jún. 25. 09:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nekem lenne egy 27 éves barátnőm valószínűleg nekem is állandóan merevedesem lenne.
jún. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Normális szerintem.
jún. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Petty Clown ***** válasza:
88%
Én 50 vagyok, de ha megölelem vagy csókolózom a feleségemmel (ő 46) nekem is megindul a merevedésem, pedig 30 éve vagyunk együtt.
jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sajna 52 éves vagyok és a barátnőmnek mindig készen állok és nem heti 1 alkalom van.
jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Látod, ez mindenképpen az előny számotokra, hogy ő negyven, te meg egy gondolom csinos, zsenge fiatal nő. Amúgy tényleg normális ez. Örülj neki.

Én 51 vagyok, de leginkább a 30-35 körüli nőkre tudok beindulni.

Egy éve volt egy " kalandom" egy 32 éves nagyon csinos anyukával...

Én is ledöbbentem, de ahogy hozzám ért, már merevedés, sőt, volt,hogy távolból láttam, hogy jön és már attól is, pedig 50 voltam...🤔

Ez sok mindent elmond a korról, a megszokott társról, az újdonságról, a szunnyadó potenciáról... érdekes.

jún. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki! Én is már 40+ vagyok és kevés nő tudja belőlem ezt kihozni.
jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez van, az én férjem is 40, mi 8 éve vagyunk együtt. Szerintem ez a jó ha az évek alatt sem változik.

32N

jún. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!