Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az nagyon gáz, hogy 40 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz, hogy 40 éves férfiként még szűz vagyok, vagy még valamennyi visszahozható?

Figyelt kérdés
Gyerekkori traumák, durva környezet mind otthon, mind a szocializáció során. Külsőre semmi gond nincs velem valóban objektív visszajelzések szerint. A farkam sem kicsi. Egyszerűen így alakult eddig.
aug. 23. 21:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Van mit bepótolnod haver, hajrá!
aug. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ebben a korban már nem pótolni akar az ember, hanem nyugodt, kiegyensúlyozott párkapcsolatot!:D Persze a szex is nyilván szempont, de azért nálam nem elsődleges.
aug. 23. 21:22
 3/15 anonim ***** válasza:
45%

Semmi jó nem fog már kisülni belőle.

40 felett már nem fog menni az alkalmazkodás egy másik emberhez.

aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ezt végleg elbsztm ezek szerint?
aug. 23. 21:33
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

el

alkalmik még lehetnek azért

aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát. Sajnálom.
aug. 23. 21:35
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Barátom rosszul tetted fel a kérdést... mert az igazi kérdés nem ez, hanem hogy TE mit teszel érte, hogy ez változzon???

Ha szorongásokkal küzdesz akkor nem lenne ideje felkeresned egy jó szakembert?

aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Járok 2 éve és de, pont azért akarok végre elkezdeni ismerkedni, mert javulok.
aug. 23. 22:00
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz? Te életed, azt csinálsz vele amit akarsz.

Egyébként fiatalabb korodban 20-30 nem is vágytál barátnőre?

aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De, sőt, a vicc az, hogy lehetőségem annyi lett volna, mint a tenger, amúgy nagyon jól kijövök a nőkkel, csak mivel gyerekkoromban full szar közegben voltam, arra voltam kondícionálva, hogy tűrjek, ha valamit nem tudtam, ordibálás, stb. Szóval jó szar volt, de ezen rengeteget dolgoztam és dolgozom.
aug. 23. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!