Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lassan 40éves nő vagyok. Soha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 40éves nő vagyok. Soha nem volt még férfival orgazmusom. Velem lehet a baj?

Figyelt kérdés

Voltam több pasival is férjnél is voltam.

Soha senki nem tudott a csúcsra juttatni. Eddig élveztem még így is a szexet és nagy volt a libidóm.

Se nyalással se ujjazassal se behatolással nem sikerül.

Ha maszturbálok úgy van orgazmusom de szex közben nem nyúlok magamhoz mert úgy nem tudom csinálni hogy nekem jó legyen és valahol szégyen érzet is van bennem közben. Volt aki azt mondta hogy őt zavarja mert akkor nem a farkát élvezem.

Valakinél eljátszottam az orgazmust van akinél nem. Volt akit érdekelt hogy nekem jó e volt aki magasról tett rá.

Nagyon rossz érzés látni azt hogy nők nyalással ujjazással élveznek. Mára már eljutottam odáig hogy semmi vágy nincs bennem. A szexet nem is élvezem csak ritkán és nem is szoktam masztizni.

Én választottam ennyire rosszul férfiakat vagy velem lehet a baj?


máj. 26. 07:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak nem vették azt észre,hogy nincs orgazmusod?Szerintem bátran nyúlj magadhoz szex közben,csiklómat én is izgatom közben póztól függően.
máj. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A jó szex alapja hogy mindkét félnek öröme legyen benne, s ez alap! Aki nem így gondolkodik, azzal nem is szebad lefeküdj. Ha neked csak úgy lenne orgazmusod hogy közben izgatod magad, akkor úgy kell szexelni. Aki ezt nem fogadja el az mehet, arra amerről jött! Ne egy nyomorult férfi határozzon meg, s ezt férfiként írom. Jó lenne, ha már magad helyeznéd előtérbe!
máj. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Olyan nincs hogy magadnak tudsz orgazmust okozni de más nem. Mindenkinek van keze hogy a csiklódat izgassa. Ha ez nem megy akkor a fejedben van baj.
máj. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nyilván benned van a hiba.

Még ha nem is ezt szeretnéd hallani.

De talán te sose voltál olyan isten igazából szerelmes se és ez nagyon hiányzik.

Szinte csak érdekből és muszályból feküdtél le eddig.

máj. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem, aki offot téged szex közben, hogy ne izgasd magad, az is károkat okozhatott benned. Szerintem te eléggé gátlásos, vagy félénk lehetsz. Egy olyan férfi kellene melléd partnernek, aki mellett 110℅osan biztonságban érzed magad, illetve aki azt sugallja neked, hogy testileg, de lelkileg is oda van érted. Szorítok, hogy megtaláljátok egymást!
máj. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Olyannal kellene csinálni Zsuzsi, aki izgat is. ;)
máj. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 steven95 ***** válasza:
53%
Zöldfülű 28(f) évesként mondjam azt egy lassan 40 éves nőnek hogy ha ez ennyire fontos és megoldandó probléma az életében akkor mennyen el szexuálpszichológushoz?
máj. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Privát üzenetet mennyit kaptál?
máj. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 mikeXxX ***** válasza:

Nem lehet hogy aktus közben túlzottan a másikra koncentrálsz csak de magadra pedig nem?

Egyébként ha magamból indulok ki engem nem zavart sosem ha közben magához nyúlt a partnerem és ahogy látod sok másik embert sem zavar tehát mindenképpen ilyen partnert keress aki jobban figyel rád lazább veled akit ez zavar az egy önbizalomhiányos pöts!

máj. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hú, szerintem nem veled, hanem a partnereiddel van a baj. Én mondjuk ha ezt nyilván nem első tali alkalmával elmondanád, tudnék vele mit kezdeni, és akkor próbálnék olyan élvezetet okozni, mint a tantrikus szex, érintések, símogatások.
máj. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!