Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lassan 40éves nő vagyok. Soha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 40éves nő vagyok. Soha nem volt még férfival orgazmusom. Velem lehet a baj?

Figyelt kérdés

Voltam több pasival is férjnél is voltam.

Soha senki nem tudott a csúcsra juttatni. Eddig élveztem még így is a szexet és nagy volt a libidóm.

Se nyalással se ujjazassal se behatolással nem sikerül.

Ha maszturbálok úgy van orgazmusom de szex közben nem nyúlok magamhoz mert úgy nem tudom csinálni hogy nekem jó legyen és valahol szégyen érzet is van bennem közben. Volt aki azt mondta hogy őt zavarja mert akkor nem a farkát élvezem.

Valakinél eljátszottam az orgazmust van akinél nem. Volt akit érdekelt hogy nekem jó e volt aki magasról tett rá.

Nagyon rossz érzés látni azt hogy nők nyalással ujjazással élveznek. Mára már eljutottam odáig hogy semmi vágy nincs bennem. A szexet nem is élvezem csak ritkán és nem is szoktam masztizni.

Én választottam ennyire rosszul férfiakat vagy velem lehet a baj?


máj. 26. 07:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Veled van a baj, te magad írtad le.

Kezeletlen szégyenérzet, nem nyúlsz magadhoz, nem mutatod/mondod el, hogy mit szeretsz, megjátszod az orgazmust.

Biztos sok balfék férfi van, de hogy a férjeddel nem jutottál el egy olyan bizalmi szintre, hogy ne hazudj neki az ágyban, az sajnos a te hibád.

máj. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Anyuékkal mikor 6 voltam,házat mentünk nézni eladót.A feleség válni akart(félrehívta anyámékat)mert a férje "perverz".Mert meztelenül akarta látni a kertben...panaszkodott.

Mikor nagyobb voltam tudtam meg a sztorit.

máj. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
41%
A nők 99 százaléka így van ezzel
máj. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az orgazmusod a fejedben lesz.

Ha ott nem tudod elengedni magad egy hadsereggel is próbát tehetsz, nem fog senki kielégíteni.

máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha maszturbáláskor tudsz orgazmust elérni, akkor jó eséllyel pasival is, csak a megfelelő kommunikáció maradt el. Ha tudod mi neked a jó, és arra vezeted a pasit (már ha olyannal kezdesz aki jót akar neked és hajlandó követni az útmutatást), akkor össze kell jönnie.

Nekem is volt olyan összejárós partnerem, akinek exével 1 orgazmusnál több sose jött össze egy aktus alatt, mert sosem beszéltek arról mit szeret a legjobban, velem meg összejött neki a 2 is. Mindössze annyi kellett hozzá, hogy el merje mondani neki mi hogy jobb, én meg nem akadok fent rajta mint egy ovis, hogy akkor amúgy biztos nem volt neki jó, hanem próbáltuk még jobbá varázsolni az együttlétet mindkettőnknek. 34/F

máj. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!