Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs nálunk normális előjáték...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs nálunk normális előjáték csak kicsit csókolózunk. Nekem ez nem elég ahhoz hogy annyira felizguljak hogy élvezni tudjam rendesen a szexet és el is tudjak élvezni. Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

A mostani párommal a szex annyi hogy kis csókolózás tényleg nem sok. Ezután már rakja is be és nagyon rövid pár perc szex. Talán 1-2 póz amit alkalmazunk.

Élvez és vége. Utánna sincs semmi. Pattan fel az ágyról mint aki jól végezte dolgát.

Sajnos nekem ez nem elég se felizgulni nem tudok normálisan se elélvezni ennyi idő alatt. Ha véletlenül kicsit jobb a szex miután végzett én ott vagyok hagyva kielégületlen mert utánna már nincs semmi. Még magam sem tudom izgatni mert rám fekszik szex közben és nincs lehetőség sehogy. Ennyi idő alatt és felizgulás nelkül ez sem menne olyan könnyen és gyorsan.

Azt érzem bennem van a hiba amiért nekem ez nem elég. Hisz más nők hamar eljutnak az orgazmusig.

Beszéltünk már erről de semmi változás.


aug. 23. 20:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki!

Az ilyen prostihoz járjon.

Ne hagyd magad kihasználni!

aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy még te érzed magad rossznak??? Szánalmas az egész szituáció. Azonnal dobd ki, ellentmondást nem tűrően. Miért vagy vele?? Nála laksz? Anyagilag függsz tőle? Vagy mit kell egy ilyen teljesen egyértelmű szituációban ennyire leértékelned magad?
aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!