Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fizetős lányok, ha a vendég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizetős lányok, ha a vendég úgy megy oda, hogy a lánynak is jó legyen és rendesen megdugja mintha a nője lenne, akkor ugyanúgy el szoktak élveznii?

Figyelt kérdés

Vagy már annyira unják a banánt, hogy tök mindegy?

Jó lenne ha olyan lány is írna akinek első kézből való infója van ilyenről.


aug. 1. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz egy nőnek általában hosszabb ismeretség és baráti viszony kell.

Meg persze az is, hogy a férfi ne csak gondolja azt, hogy jól dug, hanem valóban úgy csinálja, ahogy a nőnek tetszik.

aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem hogy bármelyik prosti élvezné a munkáját...
aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem.
aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1

Ok de tételezzük fel, hogy tényleg nagyon jól meg van dugva. Azért elélvezhet egy vendég farkártól?

aug. 1. 21:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Én párszor voltam, majdnem mindig úgy mentem, hogy nekik is jó legyen. Háromnál volt olyan, hogy nagyon valószínű, hogy tényleg élvezték. Az egyik feltűnően sokszor elmondta, hogy menjek máskor is, aztán amikor már indultam haza, megint mondta, meg hogy úgy érti nem pénzért.
aug. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Kb 15-20 prostinál voltam, nem emlékszem, nagyon rég voltak. Hiába akarod jól megdugni, ha aznap te vagy a hatodik, hiába akarod jól megdugni, ha egyáltalán nem jössz be neki, stb. A legtöbb nem is akarja élvezni, túl akar lenni rajta, add oda a pénzt és húzz el. Van, aki megjátssza, hogy élvezi, szintén azért, hogy te is végezz és gyere máskor is. Ennek ellenére előfordulhat, hogy 100-ból egyszer pont olyan kuncsaft jön, aki alapból bejön neki, normális is, jól is csinálja, épp rá van hangolódva, stb, akkor akár élvezheti is, ha egyáltalán képes rá. Nekem egy ilyen volt, de az nem mérvadó, én voltam kb 20, klasszisokkal jobban néztem ki mint az átlag ügyfél, a csaj meg volt kb 16. Odatette magát rendesen és meg is mondta, hogy ez így nem volt rossz, sőt. A többi unottan tette a dolgát, ha tette egyáltalán.
aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig lejátszók hogy élvezem de amúgy meg…
aug. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!