Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok, akik nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akik nem térdelve hanem rendesen guggolva lovagolnak a hímvesszőn, ők a legjobbak az ágyban?

Figyelt kérdés

júl. 14. 12:41
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
21 szavazat
 1/7 raven_be ***** válasza:
86%

Igazából ez nem egttől függ.

Való igaz, hogy akik guggolva lovagolnak, azokkal élvezetesebb a LOVAGLÓ PÓZ, mert sokkal mélyebbre megy a hímvessző, de egy nő nem attól lesz jó az ágyban.

Az én véleményem szerint, akkor jó valaki az ágyban, ha orgazmusokat tud okozni a párjának annyira, hogy rendesen beleremegjen és csak még jobban kivánja tőle a szexet.

Az én szemszögemből azt jelenti, de szerintem mindenki máshogy gondolja, ilyen esetben :D


N

júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
IMÁDOM mikor valaki guggolva lovagol csak sajna nagyon ritkán fordul elő. Kovid alatt ismerkedtem egy elég ronda csajjal unalombol, először mikor lefekudtunk úgy ráült a farkamra hogy egyből beleszerettem 😂
júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem lesz ettől még a legjobb, de hogy hozzáad a dologhoz az biztos.
júl. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem csak ettől függ. Én szeretek gugolva és térdelve is lovagolni. Térdelve jobban tudok szorítani ami nagy plusz élvezetet okoz.
júl. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki jó-e az ágyban vagy sem, az több összetevős dolog. Ettől függetlenül szerintem mindkét félnek jobb érzést nyújt. Én nagyon nagyokat élvezek úgy, meg párom is imádja amikor guggolva vagyok rajta. Szerinte sokkal jobb, és mélyebbre is megy. És mellesleg imádja a látványt (és én is, csak ő premier plánban látja), amikor a kemény farkán mozgok fel-le széttárt lábakkal. Előttem senki nem csinálta vele így, pedig nem olyan fiatal már. Egyik kedvenc pózunk.
júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos nem tudok sokáig semmilyen guggoló pózt tartani vagy rugózó testtartást csinálni, mert szar a térdem. Az orvosom az igazi lovon( :D) való lovaglástól is elintett, hogy jobb, ha ritkítom vagy abbahagyom, ha nem akarok hamar protézist. Na most lovaglópóz közben is gyakran fáj, még akkor is, ha térdelve csinálom a páromnak. Ezért nem gyakran csináljuk ebben a pózban.

Remélem emiatt azért nem vagyok szar az ágyban:D

júl. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
egyszer egy csaj guggolva próbálkozott a farkamon a lovagló pózzal de túl kicsi a farkam és nem érzett belőle semmit és ott is hagyott szex közben.
júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!