Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kisfarkú barátaim. Mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisfarkú barátaim. Mikor vettétek észre hogy kicsi?

Figyelt kérdés

En egesz sokaig azt hittem hogy nekem nagy van, mert az volt a fejemben hogy a kicsi az a tenyleg kicsire vonatkozik ami kb 10 centi alatti. Aztan 14-5 evesen megmertem es 13 centi volt. Utananeztem netem mi az atlag majd kb sirtam. Nyari szunet volt szerencsere igy kibirtam fekudni otthon a traumat. Elkezdtem innentol kezdve erdeklodni hogy vajon tenyleg atlag alatti az enyem? Puhatoloztam masoknal hogy nekik mekkora es forumokon is kerdeztem sracokat. Arra jutottam hogy mindenkinek nagy van, egy szerencsetlen noies ferfi vagyok.

Nektek milyen sztoritok van errol amikor realizaltatok hogy hasznalhatatlan a peniszetek?


aug. 23. 08:03
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
15%

#20 maradjunk abba hogy átlag és ideális alatti. Minden felmérés szerint 16-17/5-6 az ideális.


Az a 2-3 centi pont az ami hiányzik, amitől kicsi lesz.

Ez az átlagos meg pont jó duma pedig nettó hülyeség. Ami alatta van az kicsi , mindegy hogy 14 vagy 10 centi

aug. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Bullshit, kedves 21-es. Nem a 16-17 centi az átlag, hanem a 12-15. A te méreted teljesen rendben van, a vastagsága is. Nekem eddig 7 partnerem volt, egyiknek sem volt hosszabb 15 centinél. Az, hogy melyikkel volt a legjobb a szex, nem a farkan múlott.
aug. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
19%

#22 majd ha felnősz akkor átkalibrálod az igényedet, meg főleg ha végre egy rendes méretű pasival is leszel.

Ahogy írtam 14-18 éves kislányoknak elég ez a méret is , felnőtt nőknek nem. Főleg olyannak nem aki aktív nemi életet él és nem 7 partnere volt.

A 16-17 centit az ideálisnak mondtam. Az átlag picivel alatta van. De attól hogy átlag nem jelenti azt hogy jó

aug. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Amikor találkoztam egy csődörrel.
aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
63%
6 centis szélesség mióta ideális. Az vastagabb mint egy energiaitalos doboz.
aug. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
#23 40 éves vagyok, szóval érett nőként írtam a korábbit. Mivel olykor, egy-egy heves menetben a 14 centis is tudott már fájdalmat okozni, nem gondolom, hogy nagyobbra lenne szükségem. De te nyilván mindent is jobban tudsz arról, mire van szüksége a nőknek....
aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
24%
#26 Te ítad, hogy még nem is volt nagyobb, akkor honnan tudod, hogy nem lenne jó? Tőle is ijedtek már eg ilyen téren, mégis élvezték.
aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
19%

#26 az hogy neked véletlenül rövid hüvelyed van az semmit, sőt még annyit se jelent.

A heves meneteket 14 centissel meg hagy ne minősitsem. Ahogy az érett jelzőt se 7 partner után.

Elfogadom amit magadról írsz csak az olyan messze áll az átlagtól mint a KSH átlag fizetés a valóságtól....

aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
39%
#28 KSH átlagfizetése még keveset is ír a több százezer fekete/szürke alkalmazott miatt, ileltve az egyéni vállalkozók miatt.
aug. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
46%

Az itteni álláspont szerint elvileg akkor nekem is kicsi van. Ránézésre tényleg kisebb lehet mint másoké, bár nem igazán látszik a különbség.

Kb 13-14 lehet, de eddig 1 csajnál se okozott gondot, meg se nagyon tudják állapítani és nem is ezzel vannak elfoglalva. Brutál szerelmesek voltak belém így is, és mindegyiknek nagyon jó volt a szex is.

Szerintem nem kellene ezzel foglalkozni.


Volt esetleg valakinek negatív tapasztalata hogy ennyire foglalkoztatja a dolog?

aug. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!