Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kisfarkú barátaim. Mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisfarkú barátaim. Mikor vettétek észre hogy kicsi?

Figyelt kérdés

En egesz sokaig azt hittem hogy nekem nagy van, mert az volt a fejemben hogy a kicsi az a tenyleg kicsire vonatkozik ami kb 10 centi alatti. Aztan 14-5 evesen megmertem es 13 centi volt. Utananeztem netem mi az atlag majd kb sirtam. Nyari szunet volt szerencsere igy kibirtam fekudni otthon a traumat. Elkezdtem innentol kezdve erdeklodni hogy vajon tenyleg atlag alatti az enyem? Puhatoloztam masoknal hogy nekik mekkora es forumokon is kerdeztem sracokat. Arra jutottam hogy mindenkinek nagy van, egy szerencsetlen noies ferfi vagyok.

Nektek milyen sztoritok van errol amikor realizaltatok hogy hasznalhatatlan a peniszetek?


aug. 23. 08:03
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
10-es: ez kemeeny😅 na es mit reagaltal? Az enyemet amugy kis cukinak becezte az egyik exem
aug. 23. 10:16
 12/30 anonim ***** válasza:
12%
Nekem lankadtan 14 centi 😀. Nem tudom ,hogy tudtok ilyen kis pénisszel létezni. Az az érzés, amikor a csajok mondják, hogy jó nagy, vagy amikor tövig berakon és látszik rajtuk, hogy mennyire élvezik. Ezek nélkül baszott szar lehet.
aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
12 ezert nem birjuk a magadfajta nagyfarku csavokat akik elnyomnak minket. Ahol tudtok csak megalaztok minket. Igen tudjuk hogy sose fogunk kielegiteni normalis not, igen tudjuk hogy eselyunk nincs egy nagyfarku konkurenciaval szemben de attol meg nem kene mindig belenkrugnotok.
aug. 23. 11:19
 14/30 anonim ***** válasza:

#13 Találkoztam kis puncival.

Megszenvedtem barátom.

Az olyan kéne neked.

aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
25%
#13 jól van sírjál öcsém. Attól még kicsi marad a farkad.
aug. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
60%

Sztem ilyen 12-3 fölött már m1 mekkora, nem okoz problémát. Ha jól nézel ki nincs gond.

Küldjetek képet és mondok véleményt.


28L

aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
16os te tuti csavo vagy, nem hinnem hogy egy lanyt erdekelne random csavo farka
aug. 23. 11:42
 18/30 anonim ***** válasza:

Miert nem?

Szemelyes kontakt nem lesz, de keprol szivesen mondok velemenyt.

aug. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

14-15 évesen már gyanitottam.

Aztán 16 évesen mikor már mindenki más szexelt és a csajok és srácok elkezdték mondogatni akkor lettem biztos benne.

Fel is adtam teljesen az életemet. Drogos alkoholista munkanélküli lettem , egy lelki roncs. Mindez 2 centi miatt.

Nem emlékszem fiatalon mekkora volt de kb 12-13, most 14-15/5

aug. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
46%
#19 A 15/5 messze nem kicsi. Sőt átlagtól bőven vastagabb.
aug. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!