Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik valamilyen kisfarkú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik valamilyen kisfarkú egyesület vagy Facebook csoport ahova lehet csatlakozni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy ilyen közösséghez tartozni az okból, hogy megosszuk egymással a tapasztalatainkat, félelmeinket, traumáinkat.

Ahogy nézem ezen az oldalon rengeteg hozzám hasonló férfi van.

Mondjuk egy reddit sub vagy Gyakorikerdesek topic se lenne erre rossz ötlet..



máj. 7. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Nem ismerek ilyen csoportot, de csatlakoznék én is.
máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Engem is érdekelne.
máj. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Támogatom az ötletet /11.8cm
máj. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%
Az enyém 17 centi felett van, ha feláll. Erre azt mondta egy csaj, hogy neki ez kicsi. Szóval én is csatlakoznék.
máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Esetleg valami kulfoldi csoport? Egyebkent olyan szomoru hogy a ferfi elet egyik legnagyobb problemaja ennyire el van bagatelizalva. Konkretan tabu ez a tema.
máj. 7. 15:31
 6/14 A kérdező kommentje:
4# miert kell belerugni a szenvedo emberbe megegyet? Ennek a lanynak a beszolasa nem a valodi meretnek szolt, hanem teljesen mas okbol szurt oda ezzel.
máj. 7. 15:33
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincsen elbagetelizálva. Az extrém kismellű nők többsége is ilyesmivel küzd, ez tapasztalat. Volt olyan csajom, akinek semmi melle nem volt. Kb 1centire állt el a mellkasától. Ő annyira szégyellte, hogy nem volt hajlandó levenni a pólját szex közben, meg kamu melltartókat hordott, amibe szilikonbetétet tett. Engem ez nem zavart, de őt nagyon. Annyira el volt kenődve, hogy minden félre tett pénzét egy mellműtétre tartogatta, túlórázott is emiatt. Ez sajnos a pasiknál nem megoldás, viszont talán vannak a nők között is olyanok, akiket nem zavar a kis pénisz, ahogy engem sem zavart a csaj teljes mell nélkülisége.
máj. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Egy csomó incel csoport van, ahol együtt sajnáltatják magukat.
máj. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7# volt egy ugyanilyen kolleganom. 30 eves, nagyon aranytalanul picik voltak a mellei. Meg egy nagyon vekony lannyal is ugyanez volt, de ugy vettem eszre hogy a ferfiakat sokkal jobban erinti ez a problema. 2 ilyen lannyal talalkoztam ez szerintem eleg keves.
máj. 7. 15:44
 10/14 anonim ***** válasza:
11%
Kérdező: én voltam a 4-es és szerintem is meg akart alázni a csaj. Gőzöm nincs mi a normál méret, de az én 17centim szerintem átlagos. Lehet, hogy tévedek. Nem tudom, de belém baszott egy nagy adag gátlást és emiatt kerülöm a szexet.
máj. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!