Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akiknek kisfarkú a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek kisfarkú a párja! Ma már korlátlan lehetőségeitek vannak partnert találni. Miért nem kerestek inkább egy anatómiailag normális férfit, akivel élvezitek a szexet?

Figyelt kérdés

2022. okt. 3. 18:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem sok van aki titokban megteszi.

De itt majd az érzelmi papolásról fognak beszèlni, persze titokban tartanak egy ideális farkút, mert elhagyni meg mégsem akarjàk azt akivel vannak.

2022. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
58%

Anyád volt a nemnormális, mikor nem vetetett el téged, te gyökér kérdező!

Üdv egy kisfarkú.

2022. okt. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a 15 centis penisz is faj, annyira szuk vagyok, paromnak pont 15cm, ennek hova keresek nagyobbat? voltam mar 20 centis fasszal is, a szex szornyu volt, de eletem legjobb szopasat adtam annak a fasznak:)
2022. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
43%
Nem.kezdek kisfarkúakkal.
2022. okt. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
57%
Kisfarkú vagyok, kamaszkorom óta nem mértem, asszem 12 centi, a vastagsága sem sokkal több több 4 centinél, de ez sosem volt akadály. Elárulom a titkot: törődtem a nőimmel, társuk voltam (és vagyok), nem csak az ágyban. De ott a leginkább. Tudták, látták, hogy hatással vannak rám, hogy vonzónak találom őket, és ennek hangot is adok, és érzik is. Ami pedig a szexet illeti, a keménység fontosabb a méretnél, ezt tanultam meg tőlük, és azzal nem volt bajom sosem.
2022. okt. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
28%

Szia 5-ös!

Ilyen pöttömjankóval nem lehet nagy cirkuszt csinálni,ugye tudod?

22L

2022. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
53%
Mert ez egy jelentéktelen semmiség a többi harminc egyébb dologhoz képest, amiből egy társkapcsolat összeáll.
2022. okt. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
44%
Kis farkú haverom egy tág nővel volt. Öklözni lehetett a nőt olyan tág volt. Mit sem ér oda egy 29 cm farok sem. Volt minden, mai napig össze járnak.
2022. okt. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem sokan keresnek. Akárhogy hazudnak maguknak a kisfaszúak, 12 centivel nem lehet mit kezdeni.
2022. okt. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
52%
#9 ott a pont!
2022. okt. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!