Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akiknek kisfarkú a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek kisfarkú a párja! Ma már korlátlan lehetőségeitek vannak partnert találni. Miért nem kerestek inkább egy anatómiailag normális férfit, akivel élvezitek a szexet?

Figyelt kérdés

2022. okt. 3. 18:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
15%

"Te úgy vagy nő, ahogy az öregapád harci repülő."


Szívesen megnézném, ahogy megpróbálod meggyőzni a páromat, a nőgyógyászomat és a hastánc oktatómat arról, hogy - a te szavaiddal élve - "egy kisfaszú férfi" vagyok . xD

2022. okt. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
76%

Akkor viszont nem ertem, hogy miert nyilatkozol ugy a notarsaidrol, hogy "értéktelen, erkölcstelen, haszontalan luvnyáknak,akik annyit se érdemelnek hogy megsimogassa az ember a primitív üres kis buksijukat, nem hogy még szexeljen is velük az ember."

Tokeletesen hoztad a frusztralt, kisf.szu, incel vibe-ot, annak ellenere, hogy elvileg vaginad van. Esetleg azert vagy frusztralt, mert a parodnak is kicsi es titkon nem eleg?

Az meg plane poen, ha te nokent akarod eldonteni, hogy melyik no erdemli meg, hogy megdugjak :D

2022. okt. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
63%

22


Miből gondolod, hogy az általad idézett hozzászólást én írtam?

2022. okt. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
77%
A kis faroknak nem fizikai tulajdonsága a nagyobb baj, hanem a tulajdonosának a pszichéje. Sokan frusztráltak miatta, nem teljesítenek jól, a farkukat okolják, ha nem jó a szex stb. Egy érett férfi 12cm-vel jobb, mint egy méret komplexusos 15cm.
2022. okt. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
9%

#24

Persze, persze. Nyugtasd magad, de attól a 12 centi semmire nem jó, nekem lankadtan 12-14 közt van😂😆

2022. okt. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
74%

" de attól a 12 centi semmire nem jó"


És te vastagot is igényelsz a prosztata orgazmushoz, vagy elég, ha hosszú a partnered farka?

2022. okt. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
39%

Puszta tény hogy ez a méret a nők 90%-nak nem elég.

Még azok a nők, akiknek nincs extra igénye, nekik is kell egy 15-18-ig. Ez van.

2022. okt. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
66%
25, mégis miből gondoltad, hogy pasi vagyok? Téged sem vádoltak meg soha azzal, hogy okos vagy.
2022. okt. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!