Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akiknek kisfarkú a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek kisfarkú a párja! Ma már korlátlan lehetőségeitek vannak partnert találni. Miért nem kerestek inkább egy anatómiailag normális férfit, akivel élvezitek a szexet?

Figyelt kérdés

2022. okt. 3. 18:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
34%

#6, nem tudom, hogy mekkora a nagy cirkusz, én elégedett vagyok azzal, amekkorát tapasztalok.

#9, én nem hazudok magamnak, talán azok a nők hazudtak és hazudnak nekem, akik sok évig velem voltak. ;-) (Nem, senki sem hazudott.) Nem irígylem tőletek a gyönyört, amit a nektek szükséges méretű fasszal élveztek, mert én is élvezem, amit adok és kapok, a nőim is. Szerintem ugyanannyira, mint ti.

2022. okt. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
81%

Most így őszintén kérdezem itt mindenkitől:


Mi számít szerintetek akkor nagynak? 19cm?

2022. okt. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
40%
9-es. Ne másban keresd a hibát a lelki szegénységed miatt. Ha téged csak a méret érdekel akkor gondolkozz el, hogy lehet benned van a hiba.
2022. okt. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
32%
Ki a fenét érdekel hogy az itteni értéktelen, erkölcstelen, haszontalan luvnyáknak mekkora farok kell? Annyit se érdemelnek hogy megsimogassa az ember a primitív üres kis buksijukat, nem hogy még szexeljen is velük az ember.
2022. okt. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
61%

13


A 9. hozzászóló férfi.


Szívesen.

2022. okt. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
És ez miben diszkreditálja a véleményem, kedves 15. hozzászóló, aki egy kisfaszú férfi?
2022. okt. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Számomra az diszkreditálja, hogy - függetlenül attól, hogy a saját tapasztalatom alapján nincsen igaza a 9. hozzászólónak - abból a véleményéből, hogy szerinte "nem lehet mit kezdeni" egy 12 cm-es pénisszel, még nem következik sem az, hogy semmi más nem érdekli, sem az, hogy lelki szegény, sem az, hogy másban keresi a hibát.


"kedves 15. hozzászóló, aki egy kisfaszú férfi"


A nememet sem sikerült eltalálnod.

2022. okt. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
Te úgy vagy nő, ahogy az öregapád harci repülő.
2022. okt. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

19cm az nagy?

Vastagság: 13,5cm körbe centivel.

2022. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Na es pont, a 14. valaszolo kisfarku frusztraltsaga miatt sem keresek kis partnert.
2022. okt. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!