Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valami miatt kevés a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valami miatt kevés a szex a kapcsolatodban....?

Figyelt kérdés

.... s közeledne az a fél, aki miatt kevés és nem EÜ baj, szerinted normális, hogy már nem akarom? Sokszor megbeszéltük, de kva szarul esik a sok elutasítás. Én vagyok a nő. Mindketten 30 évesek vagyunk, 2 éve együtt. Tegnap este sokadjára utasított el. Ő már nem magyarázkodik, ez volt a válasz. Sok minden van a fejében. Problémák ilyesmi és ezért nem megy.



Most van az, hogy szerintem ultimátumot adok. Elegem van. Ez megalázó.


aug. 23. 06:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
75%
#20 Teljesen pontosan leírtad a szituációt köztem és a feleségem között.
aug. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
47%

21# nem csoda, mert 10 ből 7 esetben ez van, főleg 35-40 éves kortól, és hosszabb kapcsolatban.

Én ezért nem tudom elképzelni ( illetve elképzelni végülis el tudom..,) tehát ezért nem hiszek az ilyen 30 évig boldogan, ugyanúgy mint régen dologban.

Időnként váltani kell, ahhoz viszont nem szabad egyetlen punci miatt iszonyatosan elköteleződni...

Nagyon - nagyon ritka kivételtől eltekintve!

aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
32%
Ja, időnként váltani. Csak az a baj, hogy 30 után egyre nehezebb szabad nőt találni, pláne ha nem vagy macsó.
aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
36%

23# nem így van.

Én 40 évesen simán megkaptam 25-28 éves nőket, most közel 50 vagyok, 37 éves a párom.

Viszonylag (!) jól nézek ki, van némi egzisztenciám, nem vagyok százmilliomos, de sokkal fontosabb, hogy humoros, intelligens, őszinte, megbízható vagyok, és képes vagyok férfinak látszani a nők szemében, kielégíteni őket, lelkileg ráhangolódni az adott partnerre.

aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Még nem olvastam el a kommenteket, majd amikor lesz időm. De megbeszéltük a dolgokat, őt is annyira nyomasztotta egész éjjel, mint engem.
aug. 23. 13:31
 26/26 anonim ***** válasza:

22-es. A volt feleségemmel pont így volt. Annyi változott idővel, hogy már kedvem sem volt. Neki is kellett a keze és az egész dugás unalmas lett. Mert "lett 1 lista", hogy mit nem lehet......

Aztán elváltam. ❤️❤️❤️❤️ A mostani feleségemmel bármit, bárhol, bárhova. Erdőben, otthon, nyaraláson stb. Nincs kifogás. 7 éve vagyunk együtt 4 éve házasok.

Csak azt akartam ezzel mondani, hogy nem biztos, hogy minden kapcsolat xar, vagy azzá kell váljon.

Van 1 örök mondás "egy kapcsolatért minden nap tenni kell"

aug. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!