Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már hogy megbántátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy megbántátok, hogy nem próbálkoztatok be egy "haver csajnál" de aztán megbántátok?

Figyelt kérdés

Egy közös nyaralásra mentem egy " haver csajjal", úgy voltam vele, hogy nem akarom elcseszni a jó viszonyt kettőnk között, tök jól telt a nyaralás, aztán amikor elváltak útjainak pár napra rá összevesztünk egy teljesen mást érintő dolgon, és úgy megsértődött, hogy azóta se beszélünk.


Így utólag nagyon bánom, hogy nem nyomultam rá, tényleg nem szabad elszalasztani egy adandó alkalmat se az életben..


Veletek történt már ilyen?



aug. 22. 10:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nincs miért bosszankodnod. Ha férfiként hatással lettél volna rá, akkor tuti tetszeni vágyóan viselkedett volna veled (szexi verbális és nonverbális kommunikáció, beleértve a mozdulatokat is).


#5

aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem, inkább olyan volt, hogy azt bántam meg, hogy bepróbálkoztam. A barátzónából nem lehet kitörni.
aug. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt sok olyan helyzet az életemben mikor az adott szituban úgy döntöttem, hogy nem használom ki a helyzetet.


99%-ban nem bántam meg egyiket sem.


Pl egyszer volt lehetőségem, hogy két lánnyal legyek, de az egyik lány nem tetszett. Nekem túl fiús volt. Azóta el telt 20 év és azóta sem voltam két nővel és még sem bántam meg mert az a lány ma sem tetszene nekem.


Ugyan így volt több olyan lány akinek tudtam, hogy tetszek és ha,rá nyomulnék nem mondana nemet, de az adott szituációban úgy döntöttem, hogy jobb ha nem.

Pedig volt köztük olyan aki nekem is tetszett, de kollégák voltunk. Az akkori élethelyzetemben nem tudott volna tovább fejlődni a dolog és emiatt megrögzött volna a kapcsolat és kínosan kerülgethettük volna egymást.

aug. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

Nem lehet, hogy ő akart volna többet és mivel nem lett semmi, igazból ezért sértődött meg, mert a közös nyaralás után kezdte el azt gondolni, hogy ok itt nem lesz semmi?


nekem vannak ilyen nők és nem bántam meg. pont amiatt írsz, hogy a barátság többet ér. főleg mert azért barátság, mert nagyon sokat egyikünk se érzett a másik felé. poénból lehetett volna valamit, de akkor azzal a barátságnak 100% vége.

aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Oldfire ***** válasza:
100%
Sok férfi csak akkor veszi észre a felkínált lehetőséget amikor már késő. Vagy még akkor sem.
aug. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell egyértelmü jeleket adni.
aug. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
68%

Én szégyelltem,megdugtam a csajt a dunában,a parton meg lovagolt rajtam.Utána hátbalőtt műanyaggolyós puskával,mikor döngettem a csajt a fánál.

Később tudtam meg hogy neki is megvolt.

aug. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
#17 haver csaja,bocs félreolvastam
aug. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Senior Séf ***** válasza:
100%
Én mindig Boccaccio örök érvényű bölcseletét tartom szem előtt; jobb megtenni és megbánni,mint megbánni, hogy nem tettük meg.
aug. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Igen, én is egy Boccaccio felfogású srác vagyok, és mivel rövid az élet, az ismeretlen dolgok és emberek ismétlődésének csak nagyon kicsi az esélye, ezért én nem szoktam elszalasztani sem a dolgokat, sem az embereket.

Egyébként is jóval nehezebb kollektálni, mint utólag a fölösleget kiszelektálni... LOL

aug. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!