Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már hogy megbántátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy megbántátok, hogy nem próbálkoztatok be egy "haver csajnál" de aztán megbántátok?

Figyelt kérdés

Egy közös nyaralásra mentem egy " haver csajjal", úgy voltam vele, hogy nem akarom elcseszni a jó viszonyt kettőnk között, tök jól telt a nyaralás, aztán amikor elváltak útjainak pár napra rá összevesztünk egy teljesen mást érintő dolgon, és úgy megsértődött, hogy azóta se beszélünk.


Így utólag nagyon bánom, hogy nem nyomultam rá, tényleg nem szabad elszalasztani egy adandó alkalmat se az életben..


Veletek történt már ilyen?



aug. 22. 10:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Most akkor azt bántad meg, hogy megbántad? 😆
aug. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

"nem akarom elcseszni a jó viszonyt kettőnk között"

De utólag nem a barátságot siratod, hanem hogy nem varrtad le. Ilyen barátok mellet ellenségre már nincs is szüksége.

aug. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1, hú, nem is figyeltem, hogy ilyen hülyén írtam ki a kérdést :D


" Volt már hogy megbántátok, hogy nem próbálkoztatok be egy "haver csajnál" ? "


így akartam

aug. 22. 10:49
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Velem férjem halála után 3 héttel kezdett ki legjobb barátom. Úgy, hogy ismert minden részletet és tudta mennyire megviselt a dolog.
aug. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Baráti társasággal nyaraltatok közösen vagy kettesben?
aug. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

Egyszer haverral és annak csajával kártyáztunk , de havernak el kellett mennie melózni , így kettesben maradtunk a haver csajával , akin egy épen derék alá 20 cm el érő , kis hálóruha volt , meg alatta a csoda szép tanga bugyi .

Mivel a haver elment , így kettesben kártyáztunk tovább , viszont a csaj többször úgy helyezkedett , hogy teljesen be láttam a háló ruha alá , amit szerintem szándékosan csinált , mert közben nézett rám és mosolygott .

De szerintem a bugyija is nagyobb lehetett a kelleténél , mert a tanga alá is be - be láttam , egyes mozdulatoknál , így teljesen be láttam a puncijához is , főleg mikor úgy igazította hogy az félre húzódjon , akkor totál szabadon volt neki a punci .

Nagyon nagy volt a kísértés , de nem történt semmi , de csak a haveri viszony miatt .

aug. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
5, ketten voltunk. Külön hotelban szálltunk meg.
aug. 22. 11:42
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen többször is. Mindig utólag derült ki, hogy elszalasztottam az adandó alkalmat! Állítólag a végső elszámolásnál majd az orromra húzzák!
aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt bizony.

Anno tini koromban a gyerekkori lány barátomnál is elszalasztottam a lehetőséget. Illetve az utána lévő 3 lánynál is akivel még a próbálkozásaim legelején ismerkedtem.

aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt
aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!