Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet ilyen barátnőt találni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyen barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Amikor látok egy jó csajt, nem szexelni akarok vele, hanem elképzelem, hogy kihívóan felöltözve azt mondja: “Neked ezt nem szabad!” - és erényövbe zár. Ezután szolgálom, anyagilag támogatom, mint főnök-beosztott hallgatom a fejmosásait, hogyan szolgáljak még jobban és csak nagyon ritkán enged elélvezni, ha elég jól viselkedem. Ha neki szexuális igényei vannak, természetesen más pasikkal kielégülhet, én pedig erényövbe zárva nézem, vagy hallgatom. Erről fantáziálok évek óta.

33F



aug. 20. 21:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Ikább egy pszichiáternek fizess, neked arra lenne most szükséged.
aug. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha az erényöv nem annyira fontos.. akkor azért elég könnyen találhatsz ilyen barátnőt/feleséget magadnak.

Az én barátnőm is hasonlóan viselkedik, pedig nem is kértem kifejezetten, de már megtanultam élvezni a dolgot.

aug. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont ilyen pasi az ideálom!

38 domináns N

aug. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!