Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet olyan barátnőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet olyan barátnőt találni, akinek nagy a csiklója?

Figyelt kérdés

Gyengébbek kedvéért mondom, hogy nem a kisajkakra gondolok. Az nekem nem számít milyen színű vagy mekkora.


Akinek van bármi használható ötlete, kérem írja le.



aug. 5. 20:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsével.
aug. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi egyes, ez az elmélet már megbukott. Pedig hidd el, hogy nem egy nővel voltam már. Barátnőm is volt már, több is.
aug. 5. 20:51
 3/13 anonim ***** válasza:
39%

Ja persze, nyilván a nőt csiklóméret alapján kell válogatni...undorító tárgyiasító barmok...


Most komolyan ha ekkora tapló vagy mégis mit lehet ajánlani? Feküdj le párral és válaszd ki azt, akinek a legnagyobb. Ha neked csak ez számít... Vagy még egy szint, ha ismerkedés során, mondjuk csetelgetés közben rákérdezel, és ha még fiatal, naív, azt hiszi, manapság ez a szerelem felé vezető út, még a végén el is mondja...

aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nos, jelentkezett valaki ?
aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
3, ennyi erővel a nők is “tárgyiasító barmok”, ha nem kell nekik a kis kuki, hanem a nagy(obb) rúd.
aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
5 oké, és ezt a kérdést egy nő írta ki az általad vázolt helyzetről? Ja, nem. Amúgy a nagy faroknak fizikailag funkciója van egy nő élvezetében, a nagy csikló meg csak valami fétis. De igen, persze, szerintem nem egy farokméret határoz meg egy férfit. De nem is láttam olyan kérdést itt kiírva, hogy hogy találok nagyfarkú barátot...
aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
#5 meg persze a 180 centi testmagasság.
aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#3 miért undorítóbb az én preferenciám mint azé, aki nagy mellett, kék szemet vagy adott magasságot tart igazán vonzónak? Ez nem költői kérdés, csaxólok!



#4 Nem, nem jelentkeztek még. Nem is ez a cél, de nyilván nem bánom ha valaki ír ennek kapcsán. Szóval neked se kell szégyellősködnöd.

aug. 5. 21:39
 9/13 anonim ***** válasza:
14%
A nagy csiklót f@sznak hívják.
aug. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az olimpián, a női box döntőben találsz. 😀
aug. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!