Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet ilyen barátnőt találni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyen barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Amikor látok egy jó csajt, nem szexelni akarok vele, hanem elképzelem, hogy kihívóan felöltözve azt mondja: “Neked ezt nem szabad!” - és erényövbe zár. Ezután szolgálom, anyagilag támogatom, mint főnök-beosztott hallgatom a fejmosásait, hogyan szolgáljak még jobban és csak nagyon ritkán enged elélvezni, ha elég jól viselkedem. Ha neki szexuális igényei vannak, természetesen más pasikkal kielégülhet, én pedig erényövbe zárva nézem, vagy hallgatom. Erről fantáziálok évek óta.

33F



aug. 20. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Még véletlenül se vagy strici,ugye?
aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Egy PayPig vagy, keress egy fizetős dominát ha ezt akarod megélni vagy keress komoly pénzeket és akkor cserébe a pénzedért csak veled nem foglalkozik majd egy nő.
aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Milyen strici? Hülye vagy? Csak egy sub vagyok.
aug. 20. 22:32
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Ez nagyon jól hangzik, az erényövet leszámítva.Bár attól függ mennyi pénzed van.Én ugyan házas vagyok, de ha egyedülálló lennék, tetszene nekem ez a felállás, ha jól kijövünk.

Szerintem találhatsz hozzá nőt.

aug. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, én sem ragaszkodom az erényövhöz, az is fantasztikus lenne ha csak szóban tiltaná nekem a testi örömöket.
aug. 20. 23:18
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem, ez nem társkereső!
aug. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

Én még foznek is neki el is mosogatók.

F

aug. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17%
Nem ezt hívják úgy, hogy feleség? ;)
aug. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%
Én inkább lennék strici mint ilyen
aug. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
Biztos
aug. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!