Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megfogalmaznátok,hogy számotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfogalmaznátok,hogy számotokra mit jelent,amikor egy nő rendesen meg van dugva?

Figyelt kérdés

aug. 19. 11:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

F.Nős.

1/10 jól fogalmaz. Összetett amikor egy nő jól!van megdugva. Nem kell elkapkodni.Játék szexi rucikkal és vagy leamerikázás kézzel szájjal, valami olyan! helyen szexelve a házban. Rengeteg kényeztetés, cirógatás és figyeld ahogy már kívanja párod azt, hogy beléhatolj. Masszív,folyamatos de nem durva kettyintés, és ha jólesően elélvezett, te jöhetsz. Feleségem tudja h. oda vagyok az orálszexért és még is ajándékoz bőven. Örül hogy örömet okozhat.Hagyja hogy oda locsolják ahová akarok és kéjesen malackodunk utána. Kényeztetés, pihi, aztán jól, masszívan felépít és addig tudom tömni a dràgát ameddig csak akarja. Ő is aktív nem csak oda tartja. Amikor már izomláza van meg mondja "már nagyon szét van a kis micsodám" akkor szépen lassan leállok. Megint spriccelek és boldog hogy megint örömet okoz. (Ha sok időnk van megint történhet valami.)Kényeztetés, simogatás, stb. Nálunk ekkor van jól megkettyintve a Nő.

szept. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11: mi az a leamerikázás?
szept. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12erre énis kíváncsi vagyok!😄
szept. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Lehet Mónikázásra gondol.
szept. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!