Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben, behatolás után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben, behatolás után miért áll le a pasi? Benyomja és megáll nem csinál semmit, csak úgy bent van. Majd megint mozdul és megáll. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
aug. 18. 23:22
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Az semmi. Én olyannal voltam, aki nem engedte, hogy mozogjak szex közben. Az első szenvedélyes mozdulatomra majdnem elsült. Azért volt gond, mert második menetre nem állt fel neki.
aug. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor az lehet, hogy próbál nem elmenni, ezért áll le.

És nem beszél róla, mert szégyelli.

aug. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

32.

Értem, de ő semmit nem csinál. Benyomja és megáll. Bent van és kész. Meg sem mozdul. Mivel sem őt sem engem nem ér semmilyen ingen, le is lankad. Akkor minek teszi be egyáltalán? Ezért felesleges.

aug. 21. 11:28
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Hat szerintem ha errol nem lehet vele beszelni akkor nem kapcsolat.
aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltál felül lenni?
aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!