Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben, behatolás után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben, behatolás után miért áll le a pasi? Benyomja és megáll nem csinál semmit, csak úgy bent van. Majd megint mozdul és megáll. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
aug. 18. 23:22
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Értem, de beteszi és utána semmi. Bent van és kész. Nem mozgatja, max. 1-2 lökés.
aug. 18. 23:35
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

#8 Az baj. Főleg, ha neked se nyílik meg. Ha nem beszélitek meg az ilyesmit, előbb-utóbb csak szenvedni fogtok, főleg te.

Kezdj el te beszélni róla, hátha bátorságot kap.

aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Már próbáltam vele beszélni, teljesen elzárkózik.
aug. 18. 23:37
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neki nem fontosak az érzéseid és az se hogy jól érezd magad szex (vagy mi az) közben
aug. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek azon előttem szólókkal, akik szerint normális kommunikáció nélkül nincs túl fényes jövője a kapcsolatotoknak, és jól írja az előttem lévő, hogy kezdeményezd te és mondd el neki, hogy ez így nem mehet tovább, mert a tabu nem egészséges, és beszélni kell, fel kell oldanod a gátlásait valahogy előbb.
aug. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Pl. mondd el neki, hogy te ezt így nem élvezed, és örülnél neki, ha mozogna is benned. Hm? Neked is nehezedre esik közölni vele, hogy mit szeretnél?
aug. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezen kívül te sosem irányítasz? Mindig csak a klasszikus misszionárius pózban csináljátok? Te sosem vagy felül? Mert akkor meg pláne megmutathatnád neki, hogy te hogy szereted! Akár szavak nélkül is!
aug. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
F.nak jössz össze ilyen zárkózott nyomival? Ha meg régóta ilyen miért nem dobod ki???
aug. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
94%
Girl... take out the trash 🚮
aug. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jogos a 19. kérdése, hogy magadat alázod meg vele, vagy mit élvezel vele? A behatolást? Mert beszélgetést biztos nem. Csináltok közös programokat? A szex nem mellékes, szerintem. Ha nem tudod javítani, akkor tényleg érdemes megfontolni, hogy beszélsz vele vagy lecseréled!
aug. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!