Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már hogy kézimunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már hogy kézimunkánál mint egy jó cukrász habosra vertétek a nudlit?

Figyelt kérdés

aug. 18. 00:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

10

Ha anyádék jobban odafigyeltek volna te sem születtél volna meg.

szept. 1. 08:45
 12/15 anonim ***** válasza:

tegnap 08:45


Ez így van. De engem legalább elküldtek iskolába, foglakoztak velem, és nem csak porfogó voltam otthon, hogy ilyen kérdés egyáltalán megfogalmazódjon bennem. :D Kettőnk közül a kérdés színvonalát tekintve, én jártam jobban a szülőkkel, ha már itt tartunk

szept. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12

És te a szintednek érezted ezt a szinvonalt ezért válaszoltál rá. Az meg lehet hogy elküldtek anyádék az iskolába,de hogy oda nem értél az is biztos. A szüleid úgy "foglalkoztak" veled mint megoldandó problémával.

szept. 2. 16:53
 14/15 anonim ***** válasza:

tegnap 16:53


Téged is csak a családi pótlék miatt fordított ki apád q földből, ekével 😅

szept. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Legalább utánam járt csp. De téged mikor meglátott az orvos azt hitte valami műtétből hátramaradt szövetmaradvány vagy annyira nem sikerült emberi alakot felvenned,amit tartasz máig. Anyád a lefolyón akart lehúzni,az volt a szerencséd hogy erősen kapaszkodtál.:)
szept. 3. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!