Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Egy Cukrász hány órát dolgozik...

Egy Cukrász hány órát dolgozik egy nap?

Figyelt kérdés
Cukrász vagyok és dolgoztam 3 helyen de mindenhol az volt hogy több mint 8 órát kelett dolgozni, van ahol 10 et. Balatonparton 12 töt. Van ahol feketén akartak dolgoztatni, vagy nagyon kis összegre jelentetek be. Ott hagytam az egészet, szakmát váltottam. De mindig gondolkozok a visszatérésen de a rengeteg munka meg a bejelentés hiánya ami miatt nem lesz nyugdíjam; eltántorít. Az országban mindenhol ilyen a vendéglátás vagy csak a balaton parton?

júl. 20. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És egy pék?
júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten is ez van. A férjemet 8 helyett 4 órára akarták bejelenteni, miközben volt, hogy 12-nél is többet dolgozott...

Ő is szakmát váltott.

júl. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én dolgoztam ott az volt, hogy megvolt minden napra hogy mit kell megcsinálni, ha az kész volt akkor végeztünk
júl. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ha máshol is ez van akkor maradok a Villanyszerelésnél, az is kemény munka de 8 óra és be vagyok jelentve, jobban meg vagyok becsülve.
júl. 20. 20:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol 10-12 óra van, mert a nyitvatartási időben folyamatosan kell legyen áru, ha valami fogyóban azt időben el kell kezdeni csinálni, hogy mire elfogy kész legyen a következő adag. A zárás előtt 1-2 órával elmehetsz, akkor már csak eladják a maradékot.

Ha nem akarnak bejelenteni tegyél bejelentést a NAV-nál. Nálunk pont bezárattak egy pékséget 2 hétre "adózási jogszabály megsértése" miatt. Rendszeresen nem adtak blokkot, nem szerették a kártyaterminált használni - amíg nem volt kötelező nem is volt.

júl. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Noren1989 ***** válasza:
100%
#4, villanyszerelőként iràny maszekolni.
júl. 21. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk van egy jól menő cukrászda.12 órat simán dolgoznak cserébe nagyon jó a fizetésük.
júl. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
En napi 8-10 orat dolgozok es a szerzodes 4 oras..munkar keresek hogy ezt ott hagyhassam minnel elobb
aug. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!