Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, szerintetek ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek ezt milyen módon lehetne úgy megbeszélni, hogy ne bántsam meg vele?

Figyelt kérdés

A barátomnak valamennyire “görbe” a pénisze, ami egy természetes dolog. Viszont emiatt nekem a fordított lovagló, és a kutya póz sokkal élvezetesebbek, olyan szempontból, hogy így valahogy úgy helyezkedik bennem, hogy minden pont jó helyen van. Ezt nem tudom jobban leírni, de nyilván a misszit, lovaglót is szeretem, mert az pedig még intimebb dolog. Semmi bajom nincsen a farkával, szeretem, nagyon, minden paramétere szuper. De van ez a dolog, és bárhogy mondom neki, hogy én ezeket a pózokat élvezem igazán stimulálás szempontjából, ő szerinte ez csak indok, és közben nem szeretek a szemébe nézni, és hogy azt is kitalálom, hogy az ő farka a baj, meg minden. Engem bánt a helyzet, mert nem szeretném őt megbántani, de annyira jó érzés ez a két póz, és olyan nehéz sajnos kikönyörögnöm. Pedig így minimális csikló izgatással tud orgazmusom lenni, ha annyira fel vagyok izgulva, akkor az sem kell.

A fordított lovagló a legjobb, mert ott én irányíthatok, de persze az van a legritkábban, a kutyára még gyakrabban rá tudom venni, de azt sem sokáig, mert ő meg mindig misszionáriusban szeret elmenni, amit elfogadok, viszont ha én elélvezek, akkor kutyában ő is általában, amit nem szeret. 22N



#szex #orgazmus #férfi #pénisz #póz #Fordított lovagló
aug. 17. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltátok azt a pózt, amiben háton fekszel, a párod meg az oldalán, veled merőlegesen, és úgy dug? Az én barátomnak is görbe és úgy is nagyon jól stimulál sőt, úgy még a csiklómat is tudja a kezével.

Mi azt szoktuk, hogy egy menet alatt 2 póz van, az ő kedvence és az enyém (miután elmegyek, jön az ő kedvence) win-win

aug. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tökkelütött pöts!

Nekem is lefelé görbe, és mindig is pont így éreztem én is, hogy a háttal lovagló, és a kutya pózok a legjobbak nekem, de sose akart egyik exem sem csak szemben lovagolni, vagy max ritkán kutyában, de inkább misszionáriusban…

Fel nem foghatom miért ilyen buták egyesek! :O

aug. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem igazán tudom mit lehetne erre mondani. Más pasi meg boldog, hogy a párja így tudja élvezni a szexet és igyekszik azt a pózt nyújtani neki minél többször amiben neki jó.. Élvezz el aztán menjetek át misszibe, más nem jut eszembe.. Az, hogy nem szeretsz szemébe 6egy akkora ökörség.. Legtöbbször élvezéskor az embernek be van csukva a szeme.. Nem hiszem, hogy nézeget bármit.. Bárkit.. Szóval nem tudom..
aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Bármilyen pozban szexelek veled. :))))))
aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Mondd azt hogy: nekem a fordított lovagló, és a kutya póz sokkal élvezetesebb
aug. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Mi ez ha nem önzés, de most komolyan kérdem? Ha a srác tudja hogy milyen pózban élvezel, miért kell könyörögni neki hogy legyen az? Kislány, valaki csak ürítésre használ.
aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!