Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy oldhatnám fel a saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldhatnám fel a saját gátlásaimat?

Figyelt kérdés

Teljesen megértő kapcsolatban élek. De vannak dolgok amikben hosszú idő után is gátlásos vagyok.

Ilyen például,hogy szex közben egymás szemébe nézzünk,valamiért zavarba jövök és hamar elkapom a tekintetem. Hangokat szinte csak párnába merek kiadni.

Teljes világosságnál is furcsán érzem magam.

Az előző kapcsolataimban még a melltartót sem mertem mindig levenni.


Az a furcsa,hogy ha kicsit iszok akkor ezeket el merem hagyni és nagyon jó élmény. Egyszerűen nem tudom,hogyan kéne ezeket levetkőzni. Megbízok a páromba, és sokszor elmondta már,hogy imád úgy ahogy vagyok.


De mostmár néha engem zavar,hogy nem merem minden téren elengedni magam. Hogyan tudnék ezen dolgozni?



aug. 17. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Kommunikáció, nektek kell megoldani. Nyisd ki a szád és beszélj.
aug. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Valami régebbi pl gyerekkori trauma okozhatja felnőttkorban a párkapcsolati elakadást. Érdemes ezzel képzett pszichológushoz, terapeutához fordulni.
aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1# ezt nem igazán értem. Nem azt írtam,hogy a párom nem tud róla... sőt leírtam,hogy megértő
aug. 17. 12:28
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Igen, de ha beszélgettek a gatlasod is eltűnik idővel.
aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

Túl nagy feneket kerítessz a dolognak. Amikor szexeltek ne arra gondolj hogy most kötelességet teljesítessz, vagy éppen kiállításon vagytok, ahol kötelező klappolnia mindennek..

Gondold azt hogy éppen polcot szereltek fel ketten és beszélgettek közben.


Azért sztreszelsz rá, Azért vagy gátlásos, mert a csepp fejedben azok a filmek pörögnek, ahol minden szuper egy dugós jelenetnél

Persze hogy szuper. Mert forgatókönyv alapján van minden másodperc elkészítve..

Csak engedd el magad és élvezd, hogy a partnered így is élvezi a tested.

aug. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Pszichológus
aug. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
aug. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!