Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, izgatna titeket, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, izgatna titeket, ha egy férfi a saját szájába élvezne előttetek?

Figyelt kérdés
Én legtöbbször így szoktam elélvezni, a hátamra fekszem és gyertyához hasonló állásban a szájam fölé irányítom a farkam. Ha eléggé fel vagyok izgulva, akkor rásegítés nélkül is megy az elélvezés ekkor már. Általában már elég jól megy a célzás, és nem sok megy mellé. Eddig kevés lánynak dobtam be a dolgot, de akiknek igen, azt mind nagyon izgatta, és szerették volna, ha így élvezek el. Hogy lenne izgatóbb nektek, ha besegítenétek valamilyen módon, vagy csak nézitek? És ha izgatna titeket, akkor az még izgalmasabb lenne, ha fizetne is érte az illető, vagy anélkül lenne jobb?

júl. 17. 19:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
🤮🤮🤮🤮🤮
júl. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Szemedbe megy, oszt megvakúlsz, fiam...!
júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Takarodjatok már a beteg agyatokkal
júl. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Igen nagyon.
júl. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Oszt, ha már ott egy nő veled akkor nem gondoltál még arra, hogy esetleg őt kéne megdugni meg őrá élvezni, esetleg az ő szájába mint magadat elintézni? Ő minek lenne ott?
júl. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Engem az még, jobban izgatna, ha én verném ki a pasi száját a farkában.
júl. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6-os: Egyrészt honnan veszed, hogy nem dugtam meg, vagy nem szopattam meg,ezt a marhaságot? Akkor tényleg nem sok értelme lenne, ha ott lett volna. És őt jobban izgatta egy ilyen élvezés a végén.

Mondjuk tisztában vagyok vele, hogy csak kötekedni akartál, bár nem értem, hogy mi visz rá embereket, hogy random kérdésekre válaszoljanak itt rosszindulatúan, ami nem is nekik szól. Lányokat kérdeztem!

júl. 17. 21:05
 8/17 anonim ***** válasza:
31%
Segítek haver, akiket a neten megkérdeztél erről azok nem lányok voltak 😄 Ez max. egy búzát érdekelne, a nők sikítva menekülnek az idióták elől.
júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%
Miért? Kávéba szoktam verni, kis cukorral az igazi.
júl. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
8-9# Hisztisebbek vagytok, mint a csajok...
júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!