Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, izgatna titeket, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, izgatna titeket, ha egy férfi a saját szájába élvezne előttetek?

Figyelt kérdés
Én legtöbbször így szoktam elélvezni, a hátamra fekszem és gyertyához hasonló állásban a szájam fölé irányítom a farkam. Ha eléggé fel vagyok izgulva, akkor rásegítés nélkül is megy az elélvezés ekkor már. Általában már elég jól megy a célzás, és nem sok megy mellé. Eddig kevés lánynak dobtam be a dolgot, de akiknek igen, azt mind nagyon izgatta, és szerették volna, ha így élvezek el. Hogy lenne izgatóbb nektek, ha besegítenétek valamilyen módon, vagy csak nézitek? És ha izgatna titeket, akkor az még izgalmasabb lenne, ha fizetne is érte az illető, vagy anélkül lenne jobb?

júl. 17. 19:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%
Rossz kategória, ez jobb lett volna a biszex alatt, itt sajna nem fogsz olyan választ kapni ami nem kötekedő, heterok nagy része kötekedő gyökér már bocs.
júl. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
27%
Aki a spermát szereti az búza berci.
júl. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
41%
Lányokat ez nem izgatja.
júl. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Háát egyáltalán nem izgatna! És igen, elég b..is ez a felállás így. Bocsi, de még ha van aki szerint ez megalázó én akkor is elvárom hogy egy pasi rám vagy az én számba élvezzen, szerintem ez a dolgok rendje egy férfi és nő között.
júl. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%
Van egy pasi barátom aki be tudja magának kapni. Vékony hajlékony srác. Az valahogy marhára izgat. Néha összejárunk és segítek neki benne. Persze miután kielégítette mindenem. Amúgy meg heteró a pasi. Csak magának szereti csinálni. 27L
júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
61%
Jajj most mit izé.... Egyszer pasim gyertyapózban volt és én vertem bele a szájába neki...
júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
61%
Mármint a saját farkát vertem bele az ő szájába, nem az enyémet. Lenyelte..
júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!