Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már, hogy a csajotokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy a csajotokat havernak barátnak rokonotok kölcsönadtátok?

Figyelt kérdés
Engedtétek, hogy lefeküdjön csajotokkal? Cuckoldként bikának? Bevontátok harmadiknak?

aug. 17. 07:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
89%
Én inkább az átenged szót használnám. Úgy a válaszom igen. Ahogyan a 18-as is írta, felváltva dugtuk a nejemet. Bennem sem volt féltékenység. (A mi kapcsolatunkba az édes kettes is belefér/t/ – az tényleg átengedés volt -, de az sem zavart, féltékeny akkor sem voltam.) Én is úgy voltam, hogy inkább nyíltan, minthogy megcsaljon így – a magunk módján - mindhárman jól jártunk.
aug. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer kölcsön adtam elektromos láncfűrészemet egy rokonnak utána dobhattam a kukába úgy össze barmolta! Szerszámot nőt ne adj kölcsön mert meg b.ssz.k! Közös lónak túrós a háta!
aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
26%
Kocsit üresen,asszonyt tele kapod vissza..
aug. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
46%
Izgató a gondolat hogy valamelyik rokonom vagy barátom után kinyalnám a párom
aug. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Igen,egyszer egy barátnak átengedtem a barátnőmet.
aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Pár éve szilveszter éjjel felhívott egy haverom,átengedem-e a feleségem hozzá. Ketten szilveztereztek egy másik haverjával,unatkoztak.
aug. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
26-gondolom átengedted bulizni a feleséged. Te mit csináltál egyedül?
aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

#26

Téged miért nem hívott át a haverod a buliba?

aug. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Én lerészegedtem,el is aludtam.
szept. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!