Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már, hogy a csajotokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy a csajotokat havernak barátnak rokonotok kölcsönadtátok?

Figyelt kérdés
Engedtétek, hogy lefeküdjön csajotokkal? Cuckoldként bikának? Bevontátok harmadiknak?

aug. 17. 07:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
86%
A kérdés feltevése úgy lett volna helyes, hogy "Volt már, hogy a barátnőtökkel/párotokkal/társatokkal megbeszéltétek, hogy ezentúl nyitott lesz a kapcsolatotok? De ez a "megengedte" meg "kölcsönadta" ezek nagyon tárgyiasítóak, meg szexisták. Nekem ne magyarázzátok már meg, hogy "senki nem írt ilyet".
aug. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
36%

#9

Az erőszak biztos, hogy semmire sem megoldás. Nyilván nem kell belemenni ilyesmibe, ha ez neked nem fér bele. De ha kezet emelnél rám, ott biztosan véget érne a kapcsolat.

aug. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
42%
Nem volt és nem is lesz ilyen! Még egy vasalót sem adok kölcsön, nem egy élő embert!
aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ez nem normális, egy ilyen nő nekem nem kellene.

30/F

aug. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
15%
Ha a barátnőm azt mondaná, hogy nagyon bejövök az egyik barátnőjének és azt mondaná, hogy ha van kedvem, akkor legyek vele egy éjszakára, akkor ő is megengedné illetve kölcsönadna.
aug. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
80%

6. Nehogy elhidd már amit ezek kis csicskák itt irogatnak.

Ezek csak szeretnének csajozni meg szexelni, de nincs annyi eszük hozzá.

Így inkább minden nőt szeretnének megalázni mert azt hiszik ezzel nagyobbak lesznek.

aug. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
92%
Kölcsön még nem adtak csak többes volt. Igaz olyan alkalmakkor volt hogy a pasim kiszált egy darabig es csak nézte. 27N
aug. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
91%
Volt ilyen, felváltva szopattuk,dugtuk,meg volt hogy egyikünk szopatta a másik közben dugta.Semmi fèltèkenysèg nem volt bennem,pedig a másikat jobban èlvezte,de mivel ott voltam,rèszese lehettem.Inkább,mint hogy megcsaljon.Így èn is,ès ő is kièlvezhette.
aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
54%

12. Én is kiraknálak, ha például ilyenre kényszerítenél. :)



Párommal beszéltünk a harmasrol, inkább nőt látna ami nekem sem lenne probléma csak fájna mással latni. Pasit sem vetné meg de szerintem zavarban lenne. Ott meg nekem nem jönne be egy idegen aki ki tudja milyen beteg. Szóval inkább ismerősre, barátra gondoltam. Arra meg azt mondta nem.


Így nem ad kölcsön senkinek és jobb is így. :)

aug. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
30%

#19

Már miért kényszerítenélek ilyenre? Az első mondatomban elég egyértelműen leírtam, hogy mit gondolok az erőszakról. Nyilván valakit kényszeríteni is erőszakos dolog. Én tisztelem a nőket. 🥰

De úgy gondolom, hogy ha egy férfi megnyílik a párjának, és vadabb fantáziákról is beszél, nem kell egyből megütni.

(12)

aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!