Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hova tűnt mindenem? Kölcsönadt...

Hova tűnt mindenem? Kölcsönadtam hétvégére az egyik barátomnak a gépem. A google volt a kezdőlapom, ehelyett most ez: radiobar. Toolbarhome.com/? Hp=df

Figyelt kérdés

Na most nem tudom, hogy ő állitott e át vmit, de alig tudok kiigazodni a kezdőlapon...Olyan dolgok kerültek ide, amik eddig nem voltak, a többségéről azt sem tudom, hogy mik ezek... :S

Viszont olyanok meg eltuntek innen felülről, mint pl az "eszközök" vagy az "előzmények"... :S

Mozzilám van, és ugye annál kivolt eleve irva oldalt, h uj lap megnyitása stb, ez mind eltünt. Irja meg valaki, hogy állithatom vissza ezeket!

Nem vagyok valami nagy számitogépes zseni, segitsen nekem vki lécci :S nagyon megköszönném :))


2010. máj. 28. 22:20
 1/7 bp1985 ***** válasza:
100%
Telepítsd újra a firefoxot. Amúgy meg 3 dolgot nem adunk kölcsön. 1. autó 2. barátnő 3. gép. Ha az ujratelepítés sem oldja meg, akkor vírus. Azt vagy letakarítod, vagy az egész windows-t ujratelepíted.
2010. máj. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál az csak annyi,hogy a Firefox másképp áll,mint ahogy előtte volt .Ezt néhány kattintással helyre lehet hozni.Én ezért nem telepíteném újra még a Firefoxot se,nemhogy az egész gépet.
2010. máj. 29. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oks, h néhány kattintás, de mégis mi?? ezt kifejthetnéd bővebben lécci :)
2010. máj. 29. 10:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Oké kifejtem,lécci tegyél ide egy képet arról,ahogy most kinéz a FF és máris mutatom,hogy én mire kattintanék.
2010. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Csak anyit csinálj hogy katt az Eszközök/Beállítások/Főlap és ott a Kezdőlapnál írd be hogy www.google.hu ENNYI
2010. máj. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csak hogy ez lehetetlen, mert tényleg mindenem eltűnt. olyanom sincs h eszközök stb...:(
2010. máj. 29. 11:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Alt billentyű visszahozza.
2010. máj. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!