Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! 1-től 10-ig értékelnét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 1-től 10-ig értékelnétek hogy mikor mekkorát élveztek? Ujjazáskor Nyaláskor Dug@stól Masztizástól.

Figyelt kérdés
aug. 16. 20:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Maszti 10.

A többi 0. Mert egy balf@sz pasit fogtam ki.

aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos ugyanúgy vagyok mint az első. A pasim még nem tudott kielégíteni.
aug. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

Nyalás + ujjazás 10/10

Nyalás 10/8

Masztizás 10/6

Dugás 10/0

Ujjazás 10/0

Csak ujjazástól és csak dugástól nem tudok elmenni, kell a csiklómat izgatni közben, ez esetben viszont dugás 10/6, ujjazás 10/3

aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%

Maszti: 10/10


Nyalás + ujjazás: 10/10


Dugás: 10/6-7


Ujjazás: 10/0

aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Maszti 10

Nyalás 7

Ujjazás 7

Dugás 2

aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nyalás - ujjazás 10

Maszti 10

Aktus 6

aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Érdekes válaszok születtek.

Nem tudok minden pasi nevében válaszolni de nekem az önkielégítés az csak tűzoltás szinten van.

Tehát max egy hármas...

aug. 16. 21:22
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem az a nő buta, aki még el sem meri mondani, hogy neki mi lenne a jó. Így kielégületlen marad, sőt némelyik még hazudik is.
aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
45%
Minden eszköz lehet csodaszer ès halálos balesetet okozó eszköz is. Attól függ, kinek a kezèben van ès hogyan használják. Szóval èn nsm eszközök szerint határoznám meg az èrtèkèt. A "minősèget" a körülmènyek adják. Lány vagyok. A pasik sem csak szimplán az orál szexet szeretik vagy a "rendes" szexet. Ha odaadóan csinálja a partner, akkor az orális szex is lehet szuper dolog mindkettőtöknek. Jó kezekben, jó vezetèssel egy sz@pás is lehet èlvezetes egy lánynak, aki szereti az óvó-tanìtó szigort (dominanciát) kapni. Ha a pasi nem tud vigyázni rád, akkor ugyanez lehet nagyon rossz is gondolom. Ha nem odaadó a lány, akkor a rendes vaginális szex is lehet rossz.
aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

8. És akkor mi van ha elmondom hogy nem jó hogy csinálja változtasson de tesz rá.

Nem minden esetben a nő a hibás

aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!