Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Masztizás közben a puncim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masztizás közben a puncim nedvessége miért vált át egy idő után átlátszóból sűrű fehérré, amikor közben egyáltalán nem is volt orgazmusom?

Figyelt kérdés

Nem mindig, de van amikor nagyon hamar, van amikor pedig egész hosszú idő után kezd csak el ilyen lenni. Egy barátnőmnek egyáltalán nem szokott fehéres lenni, soha nem tapasztalt még ilyet.


Amúgy szagtalan, nem büdös, szóval fertőzésre nem gyanakszom.



júl. 29. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

SZerintem mindegy , ha neked nincs betegséged és jól érzed magad.

Ne is foglalkozz vele.

Mindenki különbözik a msiktól, hol ebben hol másban.

júl. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehet, hogy habosabb lesz?
júl. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen normális. Feleségemnek is szokott ilyen lenni. Számomra izgató.


35/F

júl. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Ne aggódj nekem is olyan szokott lenni. 😊 Ha elélvezem meg szó szerint folyik ki belőlem. Ez van ilyen vagyok. 😀 Eddig még egy pasimat se zavarta sőt izginek találta 😊
júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!