Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Masztizás közben rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Masztizás közben rá szoktatok nézni a csiklótokra vagy csak takaró alatt gyorsan lezavarjátok a dolgot?

Figyelt kérdés
(Én is nő vagyok, nem írok senkinek priviket és nem válaszolok semmilyen privire.)

júl. 4. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Legtöbbször nem nézegetem magam, ha igen akkor tükörben
júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nagyon izgató közben magadat nézni a tükörben. Nem mindig, de szoktam nézni közben, hogy mit csinálok. Attól mégjobban beindulok és mégjobb lesz az orgazmus is. :)
júl. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
En neznem szivesen, ahogy egy no masztizik
júl. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer kíváncsiságból csináltam tükör előtt. Érdekes volt látni, hogy mozog a csiklo orgazmuskor.
júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1, #2: Köszi a válaszokat!:) Tiniként sokat masztiztam, és a tükörben én is szerettem nézni magam közben.

Az utóbbi időben eléggé ellaposodott a dolog, néhány perc alatt lerendeztem.

Ma viszont úgy guggoltam, hogy ráláttam magamra ott lent közben, nagyon felizgatott valóban, el is húztam az orgazmust.

Bocsi hogy ilyeneket írok, de nyilván nem beszélek mással ilyenekről.


#3: Erre semmi szükség itt. Nőknek szólt a kérdést.

júl. 4. 22:26
 6/8 A kérdező kommentje:

#4: Igen. De nagyon izgató, meg azt is látni, ahogy közben megduzzad a csikló, ahogy izgatom.

Rég nem csináltam így.


Köszi a választ! :)

júl. 4. 22:27
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én általaban bugyiban, vagy takaró alatt szoktam, de a tükör nem is rossz ötlet
júl. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha így néha úgy...mostanában tükör előtt hamarabb összejön
júl. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!