Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiábrándulnátok a párotokból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándulnátok a párotokból ha alvás közben akkorát durrantan, hogy a takaró is 1 percig levitál felette, mire újra leesett?

Figyelt kérdés

Azóta nem szexeltünk, 1 hete volt, de ha visszagondolok rá ahogy hallottam, nem visz rá semmi sem.

Mindig ez jut eszembe.

Házaspárok, hogy tette át magát ezen valaki, aki hallott már ilyen csúnya dolgot?


2021. okt. 8. 21:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*durrantana
2021. okt. 8. 21:23
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Képzeld szarni is szokott
2021. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
bakker ne már hogy e miatt vagy kiakadva ez egy természetes folyamat bélgázok mindig is lesznek az embernek!!
2021. okt. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem volt neked csajod az életben sem,csak álmodtad az egészet. Ha nem így lenne,tudnád,hogy a nők is finganak,büdöset szarnak,böfögnek is néha,szóval üdv a való életben
2021. okt. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nem ábrándulnék ki
2021. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Én mindig takaró lebegtető versenyt rendezek ilyenkor. Eddig rekordunk 3 óra 24 perc 52 másodperc. Ezt együtt értük el jelenlegi párommal, a jobb kezemmel és egy legyezővel. 😍😍


Hülye kérdésre, hülye válasz...

2021. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy ez a kérdés nem komoly
2021. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Természetes dolog... A barátnőm nem mert konkrétan még a mosdóba se pukizni... Aztán egyszer álmába elég nagyot szellentett, és annyira nevettem, hogy fel kelt szegény. Mikor elmondtam, hogy ez történt, elpirult.


Azóta szokott előttem ha kell neki és ez teljesen NORMÁLIS

2021. okt. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Kiégtem ezen a megfogalmazáson. Levitál.. :D


Nem, emiatt nem ábrándulnék ki belőle.


N

2021. okt. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én tolom a kekszet szégyentelenül, bárhol, bármikor a lakásban.

Akkor erőteljesebb, ha lefekszem, és igazodnak a beleim.

Párom is akkor szokott.

Azt mondja a szólás, hogy egy kapcsolat akkor igazán őszinte, ha már fingani is mertek egymás előtt.

Mi merünk. :)

N/50, és F/51 (ez vagyok én).

2021. okt. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!