Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexelnétek a pasival a lenti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelnétek a pasival a lenti helyzetben?

Figyelt kérdés
Szomszédos irodaházban dolgozik, ugyanoda járunk ebédelni. Kiszúrt magának, megkérdezte, hogy leülhet-e mellém enni. Elkezdtünk beszélgetni, bókolt, illetve bókol nekem rengeteget. Azóta szinte mindig együtt ebédelünk hétköznap. Imádok vele beszélgetni, nagyon ritka az olyan ember, akivel tényleg lehet tartalmas komnunikációt folytatni. Imponál, hogy mennyire művelt, de külsőre egyáltalán nem az esetem. Nem csúnya, átlagosnak mondanám, nem érzek iránta vonzalmat. Mostanában kajálás után szokott adni búcsúzáskor egy puszit. Élvezem, hogy ennyire kedvesen bánik velem. Többször mondta már, hogy meló után is találkozhatnánk, egyszer elmentünk bowlingozni, de ragaszkodtam hozzá, hogy jöjjen 2 munkatársam is, mert kettesben nem annyira izgalmas. Tegnap megemlítette, hogy annyira szívesen megfőzné nekem a kedvenc kajámat, örülne, ha átmennék hozzá. Fura helyzet, mert nincs felé kémiám, mégis birizgálja a fantáziám, hogy milyen lehet vele, magamat sem értem, hogy ez hogy lehet.

aug. 16. 16:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ne hitegesd! Mond meg neki, hogy egyenlőre maradjatok a közös ebédelésnél, aztán majd idővel kialakul a dolog! Hogy milyen irányban azt még nem tudod.
aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szexpartnerem van közel 1.5 éve, akitől megkapok mindent az ágyban, amit szeretnék. Ő pont az ellentéte, külseje top, emberileg nem tartom sokra, kapcsolat sosem lesz köztünk. Igazából a 2 pasit kéne összegyúrni, az lenne számomra az igazi, de ilyet nyilván nem lehet tenni.
aug. 16. 16:32
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy nagyon hasonló intro után zúgtam bele a pasimba úgy, mint az állat.

Pedig az első randi után elküldtem, hasonló okok miatt, mint amiket írtál, de csak bizgette a fantáziámat, mert imádtam a társaságát, rengeteget beszélgettünk és nevettünk korábban együtt, és pár héttel később adtunk magunknak egy újabb esélyt, és bejött. Még mindig odáig vagyok érte, a legfigyelmesebb és legszórakoztatóbb férfi és szerető, akivel találkoztam, emellett elképesztően okos,tehetséges és laza is, csak lesek, hogy mivel érdemeltem ki. (És hogy hogy bírt ez összejönni, mikor azt gondoltam, hogy nincs kémia.)

aug. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Csak ugy tudod meg, ha kiprobalod :)
aug. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha sikerülne akkor dobnád a szexpartnert?
aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem is mondták, hogy nincs meg a kémia, amit tudomásul vettem, viszont valami űr maradt utánam, amitől mégis kémia alakult ki, és immár 20 éve a feleségem az "elkövető".
aug. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!