Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexelnétek a pasival a lenti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelnétek a pasival a lenti helyzetben?

Figyelt kérdés
Szomszédos irodaházban dolgozik, ugyanoda járunk ebédelni. Kiszúrt magának, megkérdezte, hogy leülhet-e mellém enni. Elkezdtünk beszélgetni, bókolt, illetve bókol nekem rengeteget. Azóta szinte mindig együtt ebédelünk hétköznap. Imádok vele beszélgetni, nagyon ritka az olyan ember, akivel tényleg lehet tartalmas komnunikációt folytatni. Imponál, hogy mennyire művelt, de külsőre egyáltalán nem az esetem. Nem csúnya, átlagosnak mondanám, nem érzek iránta vonzalmat. Mostanában kajálás után szokott adni búcsúzáskor egy puszit. Élvezem, hogy ennyire kedvesen bánik velem. Többször mondta már, hogy meló után is találkozhatnánk, egyszer elmentünk bowlingozni, de ragaszkodtam hozzá, hogy jöjjen 2 munkatársam is, mert kettesben nem annyira izgalmas. Tegnap megemlítette, hogy annyira szívesen megfőzné nekem a kedvenc kajámat, örülne, ha átmennék hozzá. Fura helyzet, mert nincs felé kémiám, mégis birizgálja a fantáziám, hogy milyen lehet vele, magamat sem értem, hogy ez hogy lehet.

aug. 16. 16:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden a külső ha megfogott akkor miért ne?
aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Szerintwm ia dugj vele:-)Mit veszítesz?Korotok?
aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem vonzódsz hozzá, akkor ne áltatsd szegényt. Mert nyilvánvaló, hogy ő mit akar, és az is, hogy te azt nem akarod.
aug. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mondja meg neki hogy csak 1 sex ennyi.
aug. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy mióta tart ez a dolog. De szerintem adj még időt magadnak, hogy tisztuljanak az érzéseid!

Amig nem vagy biztos magadban, ne menj át hozzá! Továbbra is nyilvános/közösségi helyeken találkozzatok! Beszélgessetek minél többet, hogy jobban megismerjétek egymást! Adj időt az érzéseidnek!

aug. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
Ennyi beszari csajt..Aztán csodálkoztok hogy a pasik miért lesznek parasztok..
aug. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem vonzódom hozzá, nincs meg a gyomromban az a kellemes bizsergető érzés, ha meglátom. Nem érzem azt, hogy majd felfalnám, ha fantáziálok, akkor nem vele képzelem magam el szex közben. Mégis valami kíváncsiság van bennem, de félek, hogy nem úgy sülnek el a dolgok, amire rámegy az eddigi közös ebédelés is.
aug. 16. 16:24
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Dugjatok, persze. Ne izgulj, ebédelni akkor is tudtok, ha esetleg nem lesz jó a szex.
aug. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én simán bele mennék.

Egy esélyt kaphat lehet jó lesz vele és a szex is lehet jó attól függetlenül hogy nem igazán az eseted. Ha nem akkor ennyi volt. Megbeszélitek hogy maradtok barátok vagy szex kapcsolat lehet csak. Ez majd kiderül. Menj bele.

aug. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#7 akkor meg megvan a válasz
aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!