Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők,hölgyek! Fiatal pasival(1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők,hölgyek! Fiatal pasival(18-25 év) vagy idősebb(50+) feletti pasival szexelnétek inkább?

Figyelt kérdés
aug. 15. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Jelenleg 38 vagyok. A 25 jöhetne, alatta nem. Az 50+ meg most soknak tűnik, azt mondanám, a felső határ 50.
aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Fiatal bikuval!
aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Érdekes hogy itt fiatal pasit akarnak amikor meg a fiatal pasi keres idősebb nőt sehol sincsenek 😆
aug. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Pedig milyen vonzóak az 50 pluszos nők.
aug. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
50+ az legalább tud reszelni órákig
aug. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
25 éves vagyok, eddig mindig idősebb pasikkal jöttem össze (min. 10 évvel idősebbek voltak nálam, de inkább többel), most egy 23 éves pasival vagyok, sokkal jobb vele.
aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

HA keresnék partnert, nem feltétlenül kor alapján szűrnék.


Volt már, hogy 10+ évvel fiatalabb pasival is sikerült azonos hullámhosszra kerülni és ugyanennyivel idősebbel is (50-hez közelebb volt).


Jobban szeretem, ha egy férfi nem az "egy perc és nyersz!" szintjén mozog, ami általában idősebbeknél van meg, viszont az órakig tartó reszeléd nem az én világom.


Szerintem nem olyan egyszerű ez a kérdés, de lehet, hogy egy fiatalabb és lelkesebb sráccal többre mennék.

aug. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18-25 kozottivel
aug. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

25 vagyok, a párom 55. Vele veszítettem el. Van még kérdés? :D

Egyébként, kipróbálnám a 30-cas meg a 40-es korosztályt is.

aug. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28 vagyok inkább az 50 feletti
aug. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!