Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak,fiúk! Nyalt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,fiúk! Nyalt már valaki közületek 70 évnél idősebb nő punciját? Milyen volt illatra,ízre?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok.Alkalmi szexkapcsolatra összejöttem egy 60 éves nővel.A punciját is kényeztettem.Nagyon izgató volt.Főleg maga a látvány,és az illat.Nagyon rákattantam a jóval idősebb nőkre.Milyen lehet 70 feletti nővel? Valakinek van tapasztalata?

aug. 7. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Tudod hajlandó lennék magam prostituálni , és nem csak a kelendő csajoknak. Más nőknek is. A nénik viszont nem az én asztalom (/ágyam).


Remélem magadtól is tudod mikortól lesz néni egy nőből (nem, nem adott évjárattól)

aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!