Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb szüzek! Belemennél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb szüzek! Belemennél olyan kapcsolatba egy másik szűzzel hogy együtt elveszítsétek baráti alapon?

Figyelt kérdés
(Heteroszexuális kérdés!)

aug. 14. 09:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Szex nincs baráti alapon.
aug. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Ez is egy lehetőség, de rengeteg befolyásoló tényező is van még.
aug. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Mondanám, hogy igen, de ez sokmindentől függ. /F
aug. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Milyen nemüeket kérdezel?
aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen ha jól kijövünk
aug. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikusan az az eset amikor ennyiből nem lehet eldönteni.

Ha tényleg jóban vagyunk és csak pár felszínesebb dolog miatt nem lehetünk együtt, akkor igen. Ha valaki csak szomszéd, stb. akihez amúgy kb. semmi közöm, akkor kurvára nem.

aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de szerintem rossz kifejezés az hogy "belemennék", ha szimpatikus lenne a másik és meg tudnék benne bízni annyira hogy megtegyem ezt vele, akkor igen, mivel szeretném átélni ezt ennyi idősen olyannal akinek ez szintén kimaradt az életéből és még bármi lehetne is belőle, de igen, ehhez sok minden kell. 30/N
aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

Nem. Nem azért vagyok szűz, mert nem volt rá lehetőségem, hanem mert megvan hogy kire szánok időt és kire nem.


Mivel senki nem akart velem komoly kapcsolatot, így akkor inkább hagytam a dolgot.


Ha komoly kapcsolatot szeretne, akkor nagyon jó volna, ha ő is szűz volna. Iszonyatosan megalázó az, hogy az exekhez hasonlítgatnak. Bezzeg x ezt csinálta, y ebben is jobb volt, stb.

aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

Persze , csak szűz lányok nem állnak le idős szűz pasikkal.


Konkrétan senki nem áll le idős szűz pasival.


41 F

aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom elképzelni a helyzetet - pont két szűz ember hogy tudna barátként szexelni?

Nem hinném, hogy a pasiknak mindenre / mindenkire feláll (én nő vagyok).

aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!