Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Alábbi, vagy hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Alábbi, vagy hasonló esetben élnétek együtt mamahotel lakóval?

Figyelt kérdés
Nem milliomos a pasas, de jó nagy 2 szintes házuk van, amiben rajta kívül csak az anyja lakik. Azt leszámitva, hogy nem hajlandó elköltözni a szülői házból, minden rendben. Jó kiállás, egzisztencia, jó szex stb. A második szint jóformán egy külön lakás konyhával, fürdő, wc, 3 szoba

aug. 2. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Miért ne...
aug. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Lehet lepontozni, de én nem. Saját tapasztalatból írom, hogy a legtöbb anyósjelöltemmel nem jöttem ki jól. Ennek nyilván én is az oka vagyok, de a lényeg, hogy nem akarnék ilyen közel lakni anyósomhoz, de még a saját anyámhoz se. Nekünk külön életünk legyen, ne a szüleink nyakán csüngjünk...
aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Még abban az utcában sem. Nemhogy egy telken,vagy egy házban.

A legjobb anyós is beleszól mindenbe és ok akkor toppan be egy kis sütivel,amikor a legjobb és legnagyobb dugás közben vagytok. Rengeteget hallottam ilyet.

aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Először ezt akartam írni:

Ha jól kijövök, de igazán jól kijövök az édesanyjával, akkor igen. Ugyanis ez az a kategória mikor értelmetlen lenne elköltöznie.

De mire leírtam, rájöttem, vannak azért szempontok a külön élésre:

Hiába külön, elszeparált emelet, hiába a jó kapcsolat az anyukával, csak nem tud olyan szabadon élni az ember mint kettesben tenné. A legapróbb dologtól a komolyabb dolgokig. Átkiabálni a lakás másik végébe egy nem túl mindenkire tartozó témában, meztelen közlekedni fürdés után, szexelni ahol kedvünk tartja, szexelni mikor kedvünk tartja, veszekedni...

aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pedig ezek a nagy házak szerintem arre lettek kitalálva, hogy ne tucatjian szorongjanak egy 50 négyzet méteres parasztházban, mint 100 éve
aug. 2. 13:40
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Biztos nem. Legyen kisebb lakás, szerényebb körülmény de egy férfi legyen önálló és ne az anyukájával lakjon már.
aug. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%

Én is hatalmas házban élek, és igen gond a nőknek, hogy velem élnek a szüleim.


Menj el prostihoz egyszer, hogy tudd milyen a szex, és vegyél Fleshlightet, ha komolyan nagy ház. Nem találják meg a szüleid. Én is pont így tettem.


Nők elvárása hatalmas, és egy használt puncin kívül nem tudnak mást adni.


Pl én alacsony is vagyok, és a kutyát sem érdeklem pedig nem vagyok csóró, igaz gazdag sem. Medencém nincs meg ilyenek. Viszont, akkora telkem van, hogy még vagy 2 házat fel lehetne húzni.

aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk régen is elrepült az ifjú gerlepár, csak ugyebár az igények azóta hatványozódtak. Mai szemmel nézve összetapasztottak, tákoltak valami hajlékot osz' jóvan. Legyen mit enni-inni, ne ázzanak-fázzannak, meg szeressék egymást és a gyermekeiket.
aug. 2. 23:21
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

Én akkor sem költözök el feleslegesen inkább költöm a pénzem magamra, és hasznosabb dolgokra.


Csak az emeletes lépcsőházam menőbb, mint egy-két szobás albérlet, amit a nők megkövetelnek. Aztán jön menőbb csávó, és ki vagy téve, gyerekek jobb esetben maradnak náluk.


Semmi becsület nincs a mai nőkben, és nem garantált, hogy egy 10 éves kapcsolat után nem tesznek ki, és közben MINDENT rájuk kell költeni.


Szüleim nem tesznek ki, mert szeretnek, max meghalnak, de az sem kizárt én halok meg hamarabb, ha már valaki ennyire rossz akaróan áll a válaszomhoz.


Nőkben valamikor 80-as években lehetett bízni, de most nagyon buta, aki bízik bennük...

aug. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

„ Hiába külön, elszeparált emelet, hiába a jó kapcsolat az anyukával, csak nem tud olyan szabadon élni az ember mint kettesben tenné. A legapróbb dologtól a komolyabb dolgokig. Átkiabálni a lakás másik végébe egy nem túl mindenkire tartozó témában, meztelen közlekedni fürdés után, szexelni ahol kedvünk tartja, szexelni mikor kedvünk tartja, veszekedni...”


Mert ugyebár ez mind nem probléma, ha a srác mondjuk egy albérletben él három lakótársa társaságában:D

aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!